چین لینک (LINK) و کاردانو (ADA) در بین 5 ارز دیجیتال فعال قرار گرفتند.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

علیرغم اینکه در رتبه اول قرار نگرفته اند، Chainlink و Cardano هر دو میزان قابل توجهی از فعالیت های توسعه را نشان می دهند. هر دو دارایی به طور سنتی جزو فعال ترین ارزهای رمزنگاری شده در صنعت محسوب می شوند. بنابراین چگونه این روی قیمت ها و رشد آنها به طور کلی تأثیر می گذارد؟

آخرین داده ها نشان می دهد که Chainlink به جایگاه دوم رسیده است، در حالی که Hedera همچنان از نظر فعالیت های توسعه پیشتاز است. روش برای این رتبه بندی شامل جمع کردن تمام فعالیت های غیر تکراری پروژه و محاسبه میانگین فعالیت روزانه برای 30 روز گذشته است. فلش های لیست نشان می دهد که رتبه بندی ها از به روز رسانی ماه قبل چگونه تغییر کرده است:

  • هدرا (HBAR)
  • پیوند زنجیره ای (LINK)
  • خوش بینی (OP)
  • کامپیوتر اینترنتی (ICP)
  • کاردانو (ADA)
  • وضعیت (SNT)
  • جهان (ATOM)
  • zkSync (ZK)
  • شبکه ستاره (STRK)
  • Aptos (APT)

واضح است که Chainlink و Cardano به طور فعال توسعه یافته اند، اما بیایید نگاهی به عملکرد آنها در بازار بیندازیم. Chainlink که قیمت فعلی آن 14 دلار است، اخیراً 5.14 درصد افزایش یافته است. حجم آن نیز به میزان قابل توجهی 40 درصد افزایش یافت که نشان دهنده افزایش تعداد سرمایه گذاران است.

تصویر
منبع: Santiment

از نظر فنی، اگر Chainlink بتواند این سطوح مقاومت را بشکند، ممکن است در آستانه یک روند صعودی باشد. در حال حاضر به 50 EMA با 15.27 دلار نزدیک می شود و 100 و 200 EMA بالاتر از آن است.

مرتبط با

در 0.4 دلار، قیمت Cardano تقریباً 3-4٪ در سه روز گذشته افزایش یافته است. طبق نمودار، کاردانو با مقاومت 50 EMA در 0.42 دلار مواجه است. اگر بتواند از این سطح فراتر رود، اهداف بعدی 100 و 200 EMA خواهند بود.

هر دو Chainlink و Cardano می توانند به دلیل تلاش های توسعه ای که اعتماد سرمایه گذاران را افزایش می دهد و علاقه بازار را تحریک می کند، سود ببرند. سرمایه گذاران بلندمدت آنها را جذاب می دانند زیرا توسعه دارایی آنها نشان دهنده بهبودهای احتمالی آینده است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید