چین لینک رالی 25 درصدی را قبل از راه اندازی LINK staking در ماه دسامبر هدف گذاری کرده است


قیمت LINK ممکن است به دلیل گمانه زنی ها در مورد رشد خدمات اوراکل Chainlink و یک الگوی فنی حمایتی افزایش یابد.

Chainlink (LINK) به نظر می رسد برای افزایش قیمت 25 درصدی در روزهای منتهی به راه اندازی پروتکل سهامداری بر اساس چند واقعیت اساسی و فنی آماده است.

قیمت Chainlink قبل از راه اندازی سهام افزایش می یابد

ویژگی staking که به عنوان نسخه 1.1 در حالت بتا در 6 دسامبر منتشر خواهد شد، به عنوان بخشی از به اصطلاح “Chainlink Economics 2.0” ارائه می شود که بر افزایش فرصت های دارندگان LINK برای کمک به افزایش درآمد پاداش آنها تمرکز دارد. فرصت ها. امنیت اقتصادی کریپتو خدمات اوراکل Chainlink».

پیش از این، کاربران Chainlink مجبور بودند برای دریافت جوایز در توکن‌های LINK، نود خود را راه‌اندازی کنند. ویژگی staking به طور موثر راه های جدیدی را برای آنها باز می کند تا جوایز LINK کسب کنند که از نظر تئوری می تواند تقاضای توکن را افزایش دهد.

علاوه بر این، تقاضا برای Chainlink، پلت فرم مادر LINK به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اوراکل، باید افزایش یابد.

دیوید گوخشتین، بنیانگذار شرکت رسانه ای متمرکز بر بلاک چین، Gokhshtein Media، معتقد است که این ممکن است پس از سقوط اخیر FTX رخ دهد.

این تحلیلگر نشان داد که چگونه معامله گران پس از شکست FTX به دنبال شفافیت بیشتر در مورد ذخایر صرافی ها هستند، که می تواند تقاضا برای خدمات اوراکل مانند Chainlink را افزایش دهد و به نوبه خود قیمت LINK را افزایش دهد.

Chainlink Labs خدمات حسابرسی PoR خود را برای صرافی ها در نوامبر راه اندازی کرد.

حدس و گمان به افزایش قیمت LINK در روزهای اخیر کمک کرده است. شایان ذکر است، قیمت Chainlink 35.50 درصد افزایش یافت، هشت روز پس از رسیدن به حدود 5.50 دلار در سطح محلی و در 29 نوامبر با 7.50 دلار بالاترین قیمت دو هفته ای معامله شد.

همانطور که تکنیک های قیمت نشان می دهد، جفت LINK/USD در کوتاه مدت حتی صعودی تر به نظر می رسد.

کاهش قیمت LINK ناموفق

LINK در 29 نوامبر، سه هفته پس از از دست دادن پس از فروش بازار به رهبری FTX، چندین هفته از خط روند صعودی حمایت را دنبال کرد.

با انجام این کار، توکن Chainlink تنظیم دامپ مثلث صعودی غالب را تا 4 دلار باطل کرد.

در حال حاضر در محدوده الگوی معامله می شود، به دنبال صعود به خط روند بالایی نزدیک به 9.40 دلار، که 25 درصد نسبت به سطوح قیمت فعلی در هفته دوم دسامبر، همانطور که در زیر نشان داده شده است، افزایش یافته است.

نمودار قیمت سه روزه لینک/دلار. منبع: TradingView

تحلیلگر بازار و بنیانگذار Eight Global، Michaël van de Poppe نیز انتظار دارد که LINK 9 دلار ببیند یا از آن فراتر رود.

همچنین، ادامه روند صعودی بالاتر از مقاومت 9.40 دلاری می تواند چشم LINK را به هدف شکست مثلث صعودی در 16 دلار معطوف کند.

مطالب مرتبط: بایننس مدرک رسمی ذخایر مبتنی بر Merkle Tree را منتشر کرد

برعکس، لغزش به زیر خط روند پایین مثلث خطر بازگرداندن تنظیمات شکست را به 4 دلار، حدود 45 درصد از قیمت‌های فعلی کاهش می‌دهد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Yashu Gola

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید