کمیسر CFTC خواستار استانداردهای صنعت جهانی در مقررات ارزهای دیجیتال است

کمیسر CFTC خواستار استانداردهای صنعت جهانی در مقررات ارزهای دیجیتال است


کارولین فام، کمیسیونر CFTC گفت که بحث های پیشرفته ای در مورد استانداردهای جهانی در خارج از ایالات متحده وجود دارد.

کارولین فام، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، اخیراً از قانون‌گذاران خواسته است تا راهنمایی‌های واضح‌تری در مورد دارایی‌های ارز دیجیتال در سال 2023 ارائه کنند.

فام در مصاحبه ای با بلومبرگ اشاره کرد که بحث با بازیگران جهانی در مورد مقررات کریپتو در حال حاضر ادامه دارد. این مقام دولتی گفت که در حال حاضر بحث های خارجی زیادی در مورد استانداردهای صنعت جهانی برای مقررات ارزهای دیجیتال وجود دارد.

به گفته فام، او بیش از 75 جلسه با احزاب مختلف برای بحث در مورد موضوعات مختلف مربوط به مقررات ارزهای دیجیتال برگزار کرد. کمیسر CFTC تاکید کرد که “بحث های بسیار پیشرفته” در خارج از ایالات متحده در مورد اینکه چه نوع استانداردهایی می تواند در سطح جهانی اعمال شود، وجود دارد.

وقتی از فام در مورد مسائل اخیری که نقص‌های این حوزه را برجسته می‌کنند، مانند مسائل حقوقی جمینی و جنسیس، سؤال شد، فام خاطرنشان کرد که تنظیم‌کننده‌ها باید «چگونگی استفاده از مقامات موجود را برای ارائه وضوح مورد نیاز» در نظر بگیرند.

کمیسیونر بیان کرد که این به معنای تعیین ابزار مالی رمزنگاری و حفظ آن با استانداردهای مشابه با سایر ابزارهای مالی است. علاوه بر این، فام گفت که شناسایی چارچوب‌هایی که برای فعالیت‌های رمزنگاری غیر مالی و موارد استفاده از فناوری بلاک چین اعمال می‌شوند نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

فام همچنین اظهار داشت که در سال 2023 انتظار راهنمایی های بیشتری از تنظیم کننده های مستقر در ایالات متحده دارد.

کاری که من می‌خواهم انجام دهم این است که ببینم CFTC و سایر تنظیم‌کننده‌ها راهنمایی‌های بیشتری در سال جاری ارائه می‌کنند، و من بسیار امیدوار هستم که شاید شفافیت بیشتری در ایالات متحده ببینیم.

در نهایت، فام در مورد اهمیت فکر کردن به کارهایی که می توانند انجام دهند، به جای صرفاً “حفظ وضعیت موجود” صحبت کرد.

مربوط: کمیسیونر CFTC دفتری را پیشنهاد می کند که بر روی سرمایه گذاران خرده فروشی ارز دیجیتال متمرکز باشد

از سوی دیگر، اندرو بیلی، رئیس بانک انگلستان، اخیرا نیاز به پوند دیجیتال را زیر سوال برد. به گفته این مقام، ارز دیجیتال بانک مرکزی ممکن است ضروری نباشد زیرا آنها قبلاً یک سیستم پرداخت در بریتانیا دارند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉