رئیس CFTC می گوید بایننس عمدا قوانین مربوط به معاملات آتی و کالاها را زیر پا گذاشته است


روستین بهنام، رئیس CFTC اخیراً در یک رویداد عمومی در دانشگاه پرینستون علیه بایننس و رهبری آن صحبت کرد.

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) اخیراً در مورد اتهامات علیه بایننس صحبت کرد و مدعی شد که رهبری صرافی ارزهای دیجیتال محاصره شده خارج از قوانین ایالات متحده حاکم بر کالاها و معاملات آتی است.

بلومبرگ در سخنرانی خود در کنفرانس بهار DeCenter در دانشگاه پرینستون در 14 آوریل در گفتگوی آتش نشانی گزارش داد که بهنام به شرکت کنندگان گفت که رهبران بایننس عمداً قوانین مربوط به عملیات را زیر پا می گذارند، از جمله اینکه آگاهانه به شهروندان آمریکایی اجازه می دهند در مبادله شرکت کنند. استفاده از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و سایر ابزارهای مبهم سازی.

بهنام در این مراسم گفت: اینها افراد نادانی نیستند. آنها شرکت های بزرگی را می سازند و قراردادهای آتی و مشتقات را به مشتریان آمریکایی ارائه می دهند. رئیس CFTC بعداً گفت: “اگر می خواهید قراردادهای آتی در ایالات متحده ارائه دهید، درک واضحی وجود دارد که شما در CFTC ثبت نام کرده اید و از قانون پیروی می کنید.”

این نظرات ناشی از شکایت CFTC علیه بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng “CZ” Zhao، به اتهام نقض تجاری است. طبق گزارشی در Cointelegraph، «CFTC هفت قانون برای شرکت در معاملات آتی ثبت نشده، ارائه گزینه‌های غیرقانونی کالا، ثبت نام نکردن به عنوان معامله‌گر کمیسیون آتی، بازار قرارداد تعیین‌شده، یا تسهیلات اجرای تسویه، نظارت مجدانه یا اجرای AML/KYC دارد. او در حال طرح شکایت کیفری بابت اقدامات متقابل و فرار است.

مرتبط با: مدیر عامل Binance CZ: قانونگذاران برای قوانین مناسب نیاز به درک عمیقی از رمزارز دارند

جزئیات شکایت CFTC علیه Binance – این صرافی همچنین با اقدامات قانونی IRS و دادستان های فدرال مواجه است – نشان می دهد که Binance و CZ به رغم سیاست منع چنین اقداماتی همچنان به دریافت مشتریان ایالات متحده ادامه می دهند و این شرکت آگاهانه در فعالیت های غیرقانونی بر اساس شبه شواهد معاملات آتی ظاهراً در تضاد با قوانین ضد پولشویی ایالات متحده است.

در حال حاضر، مشخص نیست که چرا رئیس CFTC به بحث به ظاهر گستاخانه درباره تحقیقات در حال انجام پیوسته است. بایننس، از سوی دیگر، همچنان مدعی مشارکت خود در تلاش‌های خیرخواهانه در راستای انطباق جهانی است.




نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *