رئیس بهنام: یک سوم تمام اقدامات اجرایی CFTC کریپتو در سال جاری رخ داده است.


روستین بهنام، رئیس CFTC، در اکسپوی انجمن صنعت مالی درباره فعالیت این آژانس در فضای ارزهای دیجیتال و نیاز به مقررات مدرن صحبت کرد.

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC)، در رویداد اکسپو 2023 انجمن صنعت مالی در شیکاگو، فعالیت آژانس خود در فضای کریپتو و نیاز به قوانین به روز شده را برجسته کرد. او تلاش های بخش اجرای CFTC را به عنوان یک “طبل بی وقفه” توصیف کرد.

بهنام در نسخه متنی بیانیه افتتاحیه خود برای گروه صنعت، 6 میلیارد دلاری را که آژانسش به عنوان جریمه در سال مالی 2023 جمع آوری کرده است، توصیف کرد. او اضافه کرد:

45 نفر از آنها [enforcement] «اقدامات این سال مالی شامل سوء استفاده‌های مربوط به دارایی‌های دیجیتالی بوده و بیش از 34 درصد از 131 اقدامی را که کمیسیون از سال 2015 انجام داده است، نشان می‌دهد».

بهنام از «پرونده‌ی پیش‌بینی‌شده‌ای» که آژانسش در برابر Ooki DAO برنده شد که منجر به تعطیلی سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) و جریمه 643542 دلاری شد، تبلیغ کرد. دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا در حکم نکول خود علیه Ooki DAO دریافت که DAO یک “شخص” به معنای قانون بورس کالا در سال 1936 (CEA) است.

بهنام به CEA بازگشت و درباره مسیر آینده آژانس صحبت کرد. او گفت: «سنگ بنای جدیدترین دوره ما، میانجیگری است که توسط فناوری پیشرفت‌کننده به وجود آمده است: DeFi، هوش مصنوعی و Wi-Fi استاندارد، اما:

«مرزهای موجود در CEA، که اساساً در دوره‌ای دیگر ایجاد شده‌اند، موانع واقعی برای مشارکت در قوانین و سیاست‌هایی ایجاد می‌کنند که برای مأموریت ما ضروری هستند، اما خارج از محدوده ما هستند.»

علاوه بر این، این محدودیت‌ها «زور» هستند[e] آژانس درگیر پیگیری‌های فزاینده‌ای با منابع فشرده خواهد شد تا اطمینان حاصل کند که ما در چارچوب وظایف مورد نظر خود عمل می‌کنیم.

ادغام عمودی، «نتیجه الکترونیکی‌سازی و وعده DeFi» در بازارهای مالی رخ می‌دهد و به گفته بهنام، نگرانی‌های نظارتی را افزایش می‌دهد و «حمایت از مشتری اکنون معنای متفاوتی دارد».

مطالب مرتبط: کمیسیونر CFTC خواستار برنامه آزمایشی نظارتی ارزهای دیجیتال است

اظهارات بهنام به شدت با موضع گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار در تضاد بود که می‌گفت مقررات مالی دوران رکود «در ۹۰ سال گذشته به شدت به سرمایه‌گذاران و رشد اقتصادی کمک کرده است» و نباید دستکاری شود.

بهنام همچنین به‌طور غیرمستقیم به محدودیت‌های اعمال‌کننده CFTC اشاره کرد. “پیشنهاد آن […] برای فعال بودن باید منتظر بمانیم تا قربانیان رنج بکشند و برای کمک فریاد بزنند […] او گفت: «این مأموریت و هدف ما را تضعیف می کند. او بعداً اضافه کرد: «من به دفاع از اختیارات بیشتر در فضای کریپتو ادامه دادم.

مجله: پاکسازی کریپتو: چقدر اعمال بیش از حد است؟




نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید