مدیر عامل سایت خبری رمزنگاری The Block پس از عدم افشای وام ۲۷ میلیون دلاری Alameda Research استعفا داد.


مدیرعامل جدید بابی موران گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد مایک مک‌کافری به‌طور نامناسبی بر اخبار Sam Bankman-Fried، FTX و Alameda Research در سایت خبری او تأثیر گذاشته است.

بابی موران از سایت خبری کریپتو بلاک اعلام کرده است که پس از استعفای مایک مک کافری، که طبق گزارشات مالی این پلتفرم را با وام های موسسه تحقیقاتی Alameda Sam Bankman-Fried تامین مالی کرده است، سمت مدیرعاملی را بر عهده خواهد گرفت.

موران در اطلاعیه ای در 9 دسامبر گفت که مک کافری تصمیم به بازسازی The Block در سال 2021 گرفته است و این تصمیم توسط Alameda Research، یک صندوق تامینی که بخشی از گروه FTX، مدیر عامل سابق بانکمن-فرید است، گرفته شده است. این شامل یک سری وام به مبلغ 27 میلیون دلار است به گفته موران، مدیر عامل سابق The Block، او اعتبارات را برای تیم رهبری سایت فاش نکرد و دلیل آن را “عدم قضاوت جدی” عنوان کرد. رهبری سکو از موران خواست استعفا دهد.

موران گفت: “هیچ کس در The Block به جز مایک از این ترتیب مالی اطلاع نداشت.” “از تجربه خودمان، ما هیچ مدرکی دال بر تلاش مایک برای تأثیرگذاری نادرست بر اتاق خبر یا تیم های تحقیقاتی، به ویژه در اخبار SBF، FTX و Alameda Research ندیده ایم.”

این خبر برای شرکت امروز بعد از ظهر کاملاً من را متحیر کرد.” فوق الذکر فرانک چاپارو، سردبیر The Block. “بر اساس شوک های من، احساس انزجار و خیانت مطلق، حرص و آز، عدم توضیح است که از رفتار مایک نشات می گیرد. او یک تند و تیز واقعی است. او هر یک از ما را در تاریکی نگه داشت.”

این داستان در حال تکامل است و به روز خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید