سلسیوس می‌خواهد مهلت درخواست‌ها را با افزایش هزینه‌های وکالت تمدید کند

سلسیوس می‌خواهد مهلت درخواست‌ها را با افزایش هزینه‌های وکالت تمدید کند


هزینه های اداری ناشی از روند ورشکستگی در حال حاضر از 53 میلیون دلار فراتر رفته است و تاخیرهای مداوم عمارت سلسیوس را از هم می پاشد.

وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network قصد دارد درخواستی ارائه دهد که مهلت ارسال مطالبات کاربران را برای یک ماه دیگر تمدید می کند.

جامعه کریپتو بی تاب شده است و اشاره می کند که هزینه های وکالت سلسیوس همچنان در حال انباشته شدن و تخلیه دارایی وام دهنده است.

توییتر در 29 دسامبر پیامسلسیوس اعلام کرد که به دنبال تمدید مهلت فعلی درخواست‌ها از 3 ژانویه 2023 تا اوایل فوریه 2023 است.

دادگاه ورشکستگی در 10 ژانویه این درخواست را خواهد دید و مهلت تا 3 ژانویه، طبق سلسیوس، حداقل تا آن زمان تمدید خواهد شد.

فرآیند مطالبات به طلبکارانی که معتقدند حق پرداخت دارند اجازه می دهد تا در جریان رسیدگی به ورشکستگی مطالبات خود را مطرح کنند. تا کنون طلبکاران سلسیوس تا 29 دسامبر بیش از 17200 مطالبات را مطرح کرده اند.

با این حال، به نظر می رسد طلبکاران سلسیوس بی تاب هستند زیرا هزینه های اداری سلسیوس از زمان اعلام ورشکستگی در ماه ژوئیه به افزایش خود ادامه داده است. گزارش 27 دسامبر فایننشال تایمز اشاره کرد که هزینه های دریافتی توسط بانکداران، وکلا و سایر مشاوران در پرونده ورشکستگی تاکنون به 53 میلیون دلار رسیده است.

به عنوان مثال، صورت‌حساب دستمزد 15 دسامبر از یکی از شرکت‌های حقوقی که نماینده سلسیوس، کرکلند و الیس هستند، بیش از 9 میلیون دلار برای کارهای انجام شده در سپتامبر و اکتبر ادعا کردند.

در مقام مقایسه، تنها 44 میلیون دلار تا کنون توسط سلسیوس کنار گذاشته شده است تا به مشتریان بازگردانده شود. این پول نشان‌دهنده بخش کوچکی از سپرده‌های 4.72 میلیارد دلاری کاربران است که توسط سلسیوس تا کنون فقط توسط کاربرانی که دارای وجوهی در برنامه نگهبانی هستند نگه داشته شده است.

برخی از جامعه رمزنگاری تحت تأثیر تاخیر اخیر در رسیدگی قرار نگرفتند، و برخی ادعا کردند که این فقط یک “تاکتیک تاخیر” دیگر است. به عنوان مثال، یک کاربر ثبت شده است “وقت خود را تلف نکنید، تعلل نکنید، فقط به تجارت ادامه دهید و پولم را به من پس بدهید!!!!” دیگری به سادگی فوق الذکر: “زمان و پول من را هدر ندهید.”

مربوط: 7 بزرگترین سقوط کریپتو در سال 2022 که صنعت فراموش خواهد کرد

سایمون دیکسون، بنیانگذار پلتفرم سرمایه‌گذاری جهانی BnkToTheFuture، صدای فعال در پرونده ورشکستگی درجه سانتیگراد، در توییتی که در دسامبر منتشر کرد، کاربران تنها 50 درصد از آنچه را که قرار داده‌اند دریافت می‌کنند تا زمانی که بتوانند پول خود را از سلسیوس پس بگیرند.

قاضی مارتین گلن به دستور هیئت امنای ایالات متحده و کمیته بستانکاران بدون وثیقه سلسیوس، قاضی کریستوفر سونچی را که وظیفه او مذاکره و تایید هزینه های تعیین شده توسط وکلا است، به عنوان “ممتحن پرداخت” در 20 اکتبر منصوب کرد. و سایر متخصصان در این مورد.

به بازرس دستمزد نیز از دارایی سلسیوس پرداخت می‌شود، با آخرین صورت‌حساب دستمزد که در 21 دسامبر ارسال شده است و برای کارهای انجام شده در نوامبر چیزی کمتر از 20000 دلار دریافت می‌کند.
نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉