درجه سانتیگراد 40 میلیون دلار اتریوم را از کوین بیس تخلیه می کند – قیمت چگونه واکنش نشان می دهد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی که موجی از شوک را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرد، شبکه سلسیوس، که در حال حاضر درگیر مراحل ورشکستگی است. کاربردی تراکنش های قابل توجه اتریوم (ETH) به ارزش 40 میلیون دلار در کوین بیس انجام شد. این آخرین پیشرفت به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم سلسیوس برای انجام تعهدات مالی خود و دستیابی به توافق با طلبکاران با وجود داشتن ذخیره قابل توجه اتریوم است.

طبق توییت اخیر شرکت پیشرو تحلیل بلاک چین Lookonchain، کیف پول سلسیوس تنها 12 ساعت پیش 18000 ETH (40 میلیون دلار) را به Coinbase واریز کرد. این به دنبال الگویی از مجموع 280760 دلار آمریکا (621 میلیون دلار) در اتریوم است که توسط درجه سلسیوس در پلتفرم های مختلف از جمله Coinbase، FalconX و OKX از 13 نوامبر واریز شده است.

سهام انباشته شده اتریوم برای سلسیوس در حال حاضر روی 540029 ETH، معادل ارزشی در حدود 1.2 میلیارد دلار است. Arkham Intelligence، یکی دیگر از ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل بلاک چین، گزارش می دهد که درجه سانتیگراد نامزد شده بیش از 125 میلیون دلار اتریوم بین 8 تا 12 ژانویه فروخته شد. این فروش ها بخشی از یک برنامه استراتژیک برای پرداخت بدهی های معوق و برآورده کردن الزامات روند ورشکستگی جاری است.

تغییرات قیمت اتریوم

قیمت فعلی اتریوم در بازار 2259 دلار است که نشان دهنده افزایش 1.42 درصدی در 24 ساعت گذشته است. با این حال، این ارز دیجیتال در هفت روز گذشته کاهش 11.33 درصدی را تجربه کرده است. حجم معاملات اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته با 1.81 درصد کاهش به ارزش کل 14,257,423,116 دلار رسید.

تحلیلگران و علاقه مندان بازار به دقت چگونگی وقوع این تحولات مهم را دنبال می کنند. تراکنش های اتریوم افزایش درجه سانتیگراد بر احساسات کلی بازار تأثیر خواهد گذاشت. در حالی که جامعه ارزهای دیجیتال در حال حاضر با نوسانات دست و پنجه نرم می کند، این حرکت سلسیوس لایه دیگری از عدم اطمینان را اضافه می کند.

سوالی که در ذهن همه وجود دارد این است که چگونه؟ اتریوم قیمت به چنین انحلال قابل توجهی از یکی از بازیگران پیشرو در دنیای کریپتو واکنش نشان خواهد داد. از آنجایی که سلسیوس با پیچیدگی‌های روند ورشکستگی سر و کار دارد، همه نگاه‌ها به این خواهد بود که این تراکنش‌ها چگونه اتفاق می‌افتند و آیا پیامدهای گسترده‌تری برای بازار اتریوم و کل صنعت ارزهای دیجیتال خواهند داشت یا خیر.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید