بازوی ماینینگ سلسیوس 1.3 میلیون دلار فروش تجهیزات را اعلام کرد

بازوی ماینینگ سلسیوس 1.3 میلیون دلار فروش تجهیزات را اعلام کرد


به گزارش سلسیوس، سرمایه توزی پس از گفتگو با «چندین دلال و فعالان بازار» بهترین پیشنهاد را برای دکل های معدنی خود ارائه کرده است.

بازوی ماینینگ وام دهنده رمزارز Celsius Network اطلاعیه ای برای فروش 1.3 میلیون دلار تجهیزات ماینینگ به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی خود صادر کرده است.

سلسیوس اعلام کرد که 2687 دکل MicroBT M30S ASIC را در پرونده 11 ژانویه در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به شرکت سرمایه گذاری Touzi Capital خواهد فروخت. Touzi، سرمایه گذار املاک و مستغلات و بلاک چین، بیش از 1.3 میلیون دلار برای استخراج کنندگان در تاسیساتی در تگزاس به ماینینگ سلسیوس پرداخت خواهد کرد.

به گزارش سلسیوس، توزی پس از گفتگو با «چندین کارگزار و فعالان بازار» بهترین پیشنهاد را برای ماینرها ارائه کرد. این شرکت وام دهنده در ماه ژانویه اعلام کرد که Core Scientific در حال تعطیل کردن دکل های معدنی متعلق به بیش از 37000 درجه سانتیگراد از خانه این شرکت است.

الان رای بدهید!

سلسیوس در ژوئیه 2022 برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرد و 4.7 میلیارد دلار سپرده کاربران بر روی پلتفرم قفل شد. در حکم دادگاه دسامبر، یک قاضی فدرال گفت که سلسیوس باید تا 15 فوریه یک طرح بازسازی را ارائه کند.

مربوط: استخراج بیت کوین در خانه – آیا زمان شروع آن فرا رسیده است؟ صحبت های یکشنبه

طبق داده‌های شاخص مصرف برق بیت‌کوین کمبریج، ایالات متحده آمریکا رهبر جهان در نرخ هش بیت کوین (BTC) است که تا دسامبر 2021 بیش از 37 درصد است. با این حال، سقوط بازار کریپتو در سال 2022 نیز بر سودآوری ماینینگ تأثیر گذاشت، و همچنین رویدادهای شدید آب و هوایی که نیازمند تسهیلات برای محدود کردن عملیات بودند، تأثیر گذاشت.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉