با اشاره قاضی به رأی گیری جدید در مورد اصلاحیه استخراج بیت کوین، درجه سانتیگراد با موانعی مواجه است


طبق گزارش‌ها، قاضی مارتین گلن گفت که اسپین‌آف پیشنهادی برای کسب‌وکار استخراج بیت‌کوین به‌طور قابل‌توجهی از معامله‌ای که اعتباردهندگان در ابتدا به آن رأی داده بودند، منحرف شده است.

پلت‌فرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال سلسیوس ممکن است برای انتقال برنامه‌ریزی‌شده خود به سرمایه‌گذاری استخراج بیت‌کوین در ایالات متحده، به رأی جدیدی از اعتباردهندگان نیاز داشته باشد.

ارائه‌دهنده ارز دیجیتال در روز پنج‌شنبه (۳۰ نوامبر) برنامه خود را برای راه‌اندازی بیت‌کوین، یک کسب‌وکار کاهش‌یافته، تنها زمانی که از ورشکستگی خارج شد، توضیح داد که منعکس‌کننده راهنمایی‌های تنظیم‌کننده است.

بر اساس گزارشی، قاضی مارتین گلن، که بر روند فصل 11 شبکه سلسیوس نظارت می کند، در روز پنجشنبه 30 نوامبر نارضایتی خود را از تغییر ناگهانی اعلام کرد و بر توصیه های مکرر خود به سلسیوس در مورد اهمیت دستیابی به توافق با SEC تاکید کرد.

قاضی گلن تاکید کرد که منحنی پیشنهادی کسب و کار ماینینگ بیت کوین به طور قابل توجهی از معامله ای که طلبکاران در ابتدا به آن رای داده بودند انحراف دارد و به طور بالقوه با مقاومت قابل توجهی از سوی طلبکاران مواجه خواهد شد.

سلسیوس اخیراً اعلام کرد که استراتژی پس از ورشکستگی خود را کاهش داده و به دلیل ایالات متحده تمرکز خود را بر استخراج بیت کوین محدود کرده است.

بر اساس گزارش ها، کریس کونیگ، وکیل درجه سلسیوس، در جلسه روز پنج شنبه استدلال کرد که طرح ورشکستگی تایید شده توسط دادگاه به شرکت انعطاف پذیری برای انتقال به یک تجارت خاص معدنی می دهد.

بر اساس این گزارش، این دو مشتری که بدون وکالت قانونی وارد محل شده بودند، در اسناد دادگاه با این معامله مخالفت کردند و در عوض استدلال کردند که درجه سانتیگراد باید به طور کامل منحل شود.

مرتبط با: سلسیوس برداشت هایی را برای دارندگان ارزهای دیجیتال واجد شرایط فراهم می کند

ادامه مطلب


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید