سلسیوس به ادغام دارایی ها نگاه می کند زیرا طلبکاران ادعا می کنند تقسیم ها “جعلی” است


پرونده های جدید دادگاه به دنبال رفع این مشکل برای کمک به بازیابی وجوه از دست رفته برای مشتریان هستند.

وام دهنده رمزارز منحل شده Celsius Network به دنبال ادغام دارایی های خود در بریتانیا و ایالات متحده است، زیرا پرونده های جدید دادگاه ادعا می کند هر گونه جدایی ادعایی بین این دو شرکت “جعلی” است.

نقطه اصلی اختلاف بر روی تصمیمی است که وام دهنده رمزنگاری در ژوئن 2021 اتخاذ کرد، زمانی که Celsius Network Limited (CNL) هشداری از سوی اداره رفتار مالی این کشور برای توقف فعالیت در بریتانیا دریافت کرد.

برای جلوگیری از پیامدهای منفی، CNL یک شرکت با مسئولیت محدود – Celsius Network LLC – در ایالت دلاور تشکیل داد و به دنبال انتقال دارایی های خود به شرکت جدید بود.

بر اساس پرونده دادگاه اول ماه مه توسط این شرکت رمزنگاری که اکنون ورشکسته شده است، مهاجرت این دو سازمان ” باعث هرج و مرج بین شرکتی شد.” این پرونده می افزاید که اسناد رسمی روابط بین شرکتی “چند ماه است که نهایی نشده است” و “مشخص است” که معاملات بر کدام معاملات تأثیر می گذارد.

بایگانی ادعا می کند که برای سرمایه گذاران معمولی، نتیجه این انتقال بیش از حد گیج کننده بود که منطقی نبود، اما سرمایه گذاران “پیچیده” سری B به خوبی از عواقب چنین نگهداری سوابقی مشکوک آگاه بودند.

در نتیجه، این دو نهاد باید در فرآیندهای ورشکستگی بعدی به‌عنوان یک واحد و یکسان رفتار شوند تا در هنگام بازیابی و بازگرداندن وجوه از دست رفته تجاری، طلبکاران کوچک‌تر به نفع سرمایه‌گذاران سری B نادیده گرفته شوند.

بر اساس یک پرونده قضایی مرتبط از کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه سلسیوس (UCC)، این انتقال یک “جعلی” بود و معاملاتی که انتقال میلیاردها دلار دارایی بین این دو را تسهیل می کرد احتمالاً کلاهبرداری بوده است.

سایمون دیکسون، که بنا بر گزارش‌ها، بیش از ۸.۸ میلیون دلار بیت‌کوین (BTC) را در نتیجه سقوط درجه سانتیگراد از دست داد، پرونده UCC را در مجموعه‌ای از توییت‌ها خلاصه کرد و در ۲ می گفت: «سلسیوس طوری رفتار کرد که گویی مهاجرت هرگز اتفاق نیفتاده است. ” و به او داده شد. “اسناد ضعیف” و “بدون تمایز واضح” برای تمایز بین این دو نهاد.

مارتین گلن، قاضی ورشکستگی ایالات متحده، در یک نظر یادداشت در 9 مارس دریافت که مشتریان فقط علیه LLC مستقر در Delaware Celsius ادعا دارند، به این معنی که سرمایه گذاران سری B احتمال بیشتری برای دریافت غرامت دارند.

مرتبط با: طلبکاران سلسیوس خواستار شفافیت در تراکنش های “مشکوک” FTX هستند

حراج باقی مانده دارایی های درجه سانتیگراد قرار است در روز چهارشنبه 3 می ادامه یابد، زیرا تعدادی از شرکت های بزرگ از جمله صرافی های Coinbase و Gemini برای مالکیت دارایی های شرکت های منحل شده با یکدیگر رقابت می کنند.

NovaWulf Digital Management در حال حاضر به عنوان “مناقصه دهنده اسب پیرو” است، اصطلاحی که برای توصیف اولین حرکت دهنده ای استفاده می شود که نوار را برای پیشنهادات بعدی تعیین می کند. پیشنهاد NovaWulf شامل کمک نقدی مستقیم بین 45 تا 55 میلیون دلار است. اگر پیشنهاد NovaWulf پذیرفته شود، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند تا 70٪ از وجوه خود را پس بگیرند.

این حراج یک گام مهم رو به جلو در بازگرداندن وجوه از مشتریان سلسیوس است، پس از اینکه سلسیوس در 14 ژوئیه 2022 برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرد.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید