قربانیان ورشکستگی درجه سانتیگراد مهلتی برای اثبات ادعای خود از دادگاه ایالات متحده دریافت می کنند


وضعیت مربوط به ورشکستگی درجه سانتیگراد همچنان ادامه دارد زیرا تنظیم کننده های ایالات متحده مهلتی را برای افرادی که تحت تأثیر قرار می گیرند برای ارائه ادعایی علیه شرکت برای اثبات تعیین کرده اند.

در حالی که دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در منطقه جنوبی ایالت نیویورک مهلت جدیدی را برای تشکیل پرونده تأیید می کند، پرونده ورشکستگی در حال انجام ادامه دارد.

طبق یک سند رسمی، مهلتی برای هر کسی که ادعایی علیه وام دهنده دارایی دیجیتال سابق داشته باشد تعیین شده است. هر فرد یا نهادی، اعم از افراد، شراکت ها، شرکت ها، سرمایه گذاری های مشترک، و تراست ها که مایل به انجام این کار هستند باید تا ساعت 5 بعدازظهر به وقت شرقی در 3 ژانویه 2023 مدرکی برای ادعای خود ارائه دهند.

سلسیوس خود یک موضوع در توییتر ایجاد کرد و به کاربران سابق از مهلت تایید دادگاه و اطلاعات گام به گام در مورد نحوه ثبت ادعاها اطلاع داد:

این تصمیم اندکی پس از آن اتخاذ شد که حسابرس مستقل در پرونده سلسیوس ادعا کرد که شرکت کنترل‌های حسابداری و عملیاتی “ناکافی” در مدیریت وجوه مشتری دارد.

فعالیت های سلسیوس زیر نظر رگولاتورها بود. طبق حکم قاضی در مورد پرونده در تاریخ 1 نوامبر، مشتریان دستور دادند تحقیقاتی برای بررسی احتمال اینکه درجه سانتیگراد یک طرح هرمی است، آغاز شود، زیرا مشتریان ادعا می‌کنند که وام‌دهنده ارزهای دیجیتال سابق از دارایی‌های کاربران جدید برای پوشش بازده فعلی استفاده می‌کند. تسهیل برداشت

علاوه بر این، دادگاه ها به بازگشایی پلت فرم برای برداشت و فروش استیبل کوین اعتراض کرده اند. جلسه بعدی این پرونده 14 آذرماه سال جاری برگزار می شود.

مربوط: کاربران سلسیوس نگران اطلاعات شخصی هستند که در پرونده ورشکستگی در معرض دید قرار می گیرند

تحولات در پرونده ورشکستگی سلسیوس درست پس از ورشکستگی یکی دیگر از پلتفرم‌های بزرگ ارزهای دیجیتال رخ داد. بحران نقدینگی جاری FTX که به یک رسوایی ورشکستگی تبدیل شده است، مورد دیگری است که در آن کاربران و سرمایه گذاران سابق که سرمایه خود را از دست داده بودند، در اختیار تنظیم کنندگان قرار گرفتند.

تخمین زده می شود که دعوای FTX بیش از 1 میلیون طلبکار را شامل شود. در 20 نوامبر، پنج روز پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11، صرافی منحله اعلام کرد که بررسی استراتژیک دارایی های جهانی خود را برای فروش یا سازماندهی مجدد آغاز کرده است.

وکلایی که با چنین روندهای قانونی آشنا هستند حدس می زنند که وجوه بازیابی شده از FTX می تواند فرآیندی باشد که ممکن است سال ها و احتمالاً «دهه ها» طول بکشد.

از قضا، در اوایل اکتبر، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، توضیح داد که سلسیوس چگونه در تلاش خود برای خرید دارایی هایش پیش می رود.
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید