Gemini و Coinbase پیشنهاد دهندگان جدید در مزایده سلسیوس هستند: گزارش


این دو کنسرسیوم جدید دارایی‌های وام‌دهنده رمزارز ورشکسته Celsius Network را در حراجی که قرار است در ۲۵ آوریل در نیویورک برگزار شود، به چالش خواهند کشید.

این دو کنسرسیوم جدید دارایی‌های وام‌دهنده رمزارز ورشکسته Celsius Network را در حراجی که قرار است در ۲۵ آوریل در نیویورک برگزار شود، به چالش خواهند کشید. بر اساس گزارش ها و پرونده های قضایی، صرافی های کریپتو جمینی و کوین بیس نیز از جمله شرکت های شرکت کننده در مناقصه هستند.

اسناد دادگاه نشان می دهد که یکی از کنسرسیوم ها فارنهایت است که توسط شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Arrington Capital متعلق به مایکل آرینگتون، سرمایه گذار بلاک چین، حمایت می شود. دیگر شرکت کنندگان در این کنسرسیوم عبارتند از Proof Group Capital Management، مدیر عامل سابق Algorand، Steven Kokinos، و بانکدار سرمایه گذاری Ravi Kaza.

مایکل آرینگتون فوق الذکر بر اساس گزارش فایننشال تایمز، کوین بیس به عنوان یکی از شرکت های حمایت کننده کنسرسیوم فارنهایت در یک سری توییت در 22 آوریل. این روزنامه گفت که این توییت بعداً حذف شد. کوین بیس از اظهار نظر خودداری کرد.

اسکرین شات: موضوع توییتر مایکل آرینگتون در مورد حراج سلسیوس

دومین گروهی که برای دارایی های سلسیوس پیشنهاد داده است، کمیته سرمایه گذاری بازیابی بلاک چین است که توسط صرافی ارز دیجیتال Gemini، مدیر صندوق VanEck، شرکت استخراج بیت کوین Global X Digital و Plutus Lending حمایت می شود.

هر دو کنسرسیوم در حال بحث در مورد دارایی ها با NovaWulf Digital Management هستند، که Stalking Horse Bidder است، اصطلاحی که برای توصیف اولین مناقصه دهنده یک شرکت ورشکسته استفاده می شود و نوار را برای سایر مناقصه گران تعیین می کند. پیشنهاد NovaWulf شامل کمک های نقدی مستقیم بین 45 تا 55 میلیون دلار و همچنین ایجاد یک پلتفرم عمومی جدید است که کاملاً متعلق به طلبکاران سلسیوس است. انتظار می رود مشتریان تا 70 درصد از وجوه خود را تحت پیشنهاد NovaWulf پس بگیرند.

بر اساس توییت‌های آرینگتون، کنسرسیوم فارنهایت همچنین ایجاد یک شرکت جدید را پیشنهاد می‌کند «که تنها هدف آن رشد این دارایی‌ها برای ادغام سهامداران است». آرینگتون گفت که شرکت جدید توسط “گروهی از اپراتورهای رمزنگاری اثبات شده” رهبری خواهد شد و دارایی های قابل توجه استخراج بیت کوین، وام های خرده فروشی و سازمانی، دارایی های مختلف رمزنگاری ضروری و مجموعه ای از سرمایه های خطرپذیر خواهد داشت.

حراج گام مهمی برای مشتریان سلسیوس است تا وجوه خود را پس بگیرند. این شرکت در ژوئیه 2022 پس از توقف برداشت به دلیل “شرایط شدید بازار” و شایعات ورشکستگی، درخواست ورشکستگی بخش 11 را داد.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید