سلسیوس 30 پیشنهاد دهنده احتمالی برای دارایی های خود را جمع آوری می کند، حرکت برداشت تایید شده است


وام دهنده ورشکسته قرار است در ماه ژانویه حراجی را برای دارایی های خود برگزار کند زیرا برای بازگرداندن برخی از وجوه مشتری چراغ سبز روشن شده است.

وام دهنده رمزارز ورشکسته Celsius Network 30 پیشنهاد دهنده بالقوه را در دارایی های مختلف خود از جمله پلت فرم خرده فروشی و کسب و کار ماینینگ جذب کرده است.

با توجه به ارائه شرکت ارائه شده در 20 دسامبر، از سپتامبر با بیش از 125 طرف تماس گرفته شده است، و 30 مناقصه‌دهنده بالقوه با توافق‌های محرمانه موافقت کرده‌اند، یک قرارداد قانونی که برای محافظت از اطلاعات حساس در مورد یک شرکت یا شرایط مناقصه استفاده می‌شود، که اغلب در طول مذاکرات مورد نیاز است. انجام شده. .

سلسیوس گفت تا کنون، در میان سایر ساختارها، چندین پیشنهاد دریافت کرده است که انواع ساختارهای معاملاتی و تجاری بالقوه برای به دست آوردن دارایی‌های خود را پیشنهاد می‌کنند – مانند انتقال مشتریان سلسیوس به پلتفرم خریدار و کسری از دارایی‌های آن.

پلتفرم وام دهی همچنین اعلام کرد که تعدادی پیشنهاد دارایی واحد دریافت کرده است.

طبق اسناد قبلی ارائه شده توسط سلسیوس، مهلت مناقصه به 12 دسامبر رسیده است، در حالی که مزایده دارایی های مختلف سلسیوس پس از عقب نشینی از تاریخ اولیه 15 دسامبر 2023، اکنون تا 10 ژانویه 2023 تعیین شده است.

تاریخ اصلاح شده برای رویه های مناقصه با توجه به پرونده های دادگاه درجه سانتیگراد در 15 دسامبر. منبع: Stretto

جدیدترین ارائه نشان می دهد که تا 25 نوامبر، این شرکت تقریباً 2.6 میلیارد دلار سکه دارد، اما پس از ترکیب این با ارزش دارایی های غیر سکه ای آن، هنوز 1.2 میلیارد دلار برای پرداخت تمام سکه های خود کم است. بدهی ها.

با این حال، ادامه عملیات استخراج موفقیت آمیز بوده است و سلسیوس ادعا می کند که در سال جاری با ادامه نصب سکوهای استخراج بیشتر، جریان نقدی عملیاتی مثبتی را هر ماه ایجاد کرده است.

مربوط: BlockFi برای بازگرداندن رمزنگاری منجمد شده به کاربران کیف پول اقدام می کند

در اخبار مرتبط، در 20 دسامبر، قاضی ورشکستگی، مارتین گلن، درخواستی را که قبلاً سلسیوس در 1 سپتامبر ارائه کرده بود، تصویب کرد و به آنها اجازه داد تا برداشت تعداد کمی از مشتریان خود را از سر بگیرند.

تنها دارایی‌هایی که واجد شرایط برداشت هستند، دارایی‌هایی هستند که در برنامه حضانت با مبالغ کمتر از 7575 دلار نگهداری می‌شوند و ظرف 90 روز پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در 13 ژوئیه به برنامه حضانت از برنامه‌های Earn یا Borrow منتقل شده‌اند.

این دستور همچنین در مورد “دارایی های کسر شده غیر واجد شرایط” با دارایی های موجود در این تعریف اعمال می شود که پس از جلسات بین سلسیوس، گروه موقت و کمیته رسمی بستانکاران بدون تضمین سلسیوس تعیین می شود.


نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید