بنیاد Celo و Google Cloud برای حمایت از طرح‌های Web3 پایدار با یکدیگر همکاری می‌کنند


این همکاری قرار است به بنیانگذاران مستقر در Celo اجازه دهد به اعتبارات Google Cloud و پلتفرم توسعه موبایل Google Firebase دسترسی داشته باشند.

بنیاد Celo با Google Cloud برای حمایت از پروژه‌های مرتبط با ماموریت در اکوسیستم بلاک چین Celo و پیشبرد پذیرش زودهنگام خدمات Google Cloud همکاری کرده است. این همکاری قرار است به بنیان‌گذارانی که Celo را توسعه داده‌اند اجازه دهد به اعتبارات استفاده از Google Cloud و Firebase دسترسی داشته باشند، در نتیجه زیرساخت‌های تلفن همراه اول و برنامه‌های غیرمتمرکز Celo (Dapps) را تقویت کنند.

Firebase یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن موبایل و وب است که توسط گوگل توسعه یافته است که ابزارها و خدمات مختلفی را برای ساخت برنامه‌ها مانند احراز هویت، پایگاه‌های داده بی‌درنگ، ذخیره‌سازی ابری و پیام‌رسانی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

بر اساس این اعلامیه، تیم Google Cloud همچنین به برنامه موسسان Celo Foundation در Residence راهنمایی و راهنمایی خواهد کرد و در برنامه شتاب دهنده مجازی Celo Camp شرکت خواهد کرد که کارآفرینان را برای توسعه استارت آپ های متمرکز بر پایداری توانمند می کند. علاوه بر این، این دو سازمان قصد دارند میزبان کارگاه ها و رویدادهای هدفمند با تمرکز بر پایداری و نوآوری Web3 باشند.

Xochitl Cazador، رئیس رشد اکوسیستم بنیاد Celo، در مصاحبه ای با Cointelegraph به اشتراک گذاشت: “این مشارکت جدید و گسترده بین گوگل و بنیاد Celo، توانایی ایجاد مشترک آگاهی و مقیاس استفاده در دنیای واقعی برای فناوری بلاک چین را افزایش می دهد. “

کازادور همچنین گفت: «تیم اصلی Google Cloud همچنین از طریق هکاتون‌ها، کارگاه‌ها و رویدادهای مشترک با تمرکز بر تقاطع Web3 و پایداری، از بنیاد Celo پشتیبانی خواهد کرد. هدف این همکاری تقویت بیشتر باور هر دو تیم مبنی بر اینکه فناوری بلاک چین برای رسیدگی به مسائل زیست محیطی مناسب است، است.

Cazador با اشاره به چالش‌های پیش روی طرح‌های مبتنی بر پایداری در شبکه Celo، به اشتراک گذاشت که «فرآیندهای نصب بسیار فنی، رابط‌های پیچیده و ارزهای کارمزد تراکنش‌های غیر متعارف، موانع بزرگی را برای ورود چنین سرمایه‌گذاری‌هایی به فضای Web3 ایجاد می‌کنند». با این حال، Cazador به اشتراک گذاشت که مشارکت Celo با Google Cloud “فشار روی پروژه‌های نوظهور و تاسیس شده را کاهش می‌دهد و در نتیجه سازندگان اکوسیستم را قادر می‌سازد تا با بزرگترین چالش‌های پایداری امروز و فردا روبرو شوند.”

مطالب مرتبط: پروژه های اکوسیستم Celo 77.3 میلیون دلار برای پشتیبانی از قابلیت همکاری، ReFi جمع آوری می کنند

Celo یک پلتفرم بلاک چین است که از طریق اجماع اثبات سهام (PoS) به منفی شدن کربن دست می یابد. در جامعه Web3 به عنوان یک رهبر در امور مالی احیاکننده (ReFi) شناخته شده است، مفهومی گسترده که پایداری در امور مالی را در اولویت قرار می دهد. این پلتفرم دارای طیف متنوعی از بیش از 1000 پروژه در بیش از 150 کشور است.

در قسمت 10 کوین تلگراف عجله کردن آن رنه رینزبرگ، رئیس بنیاد سلو و یکی از بنیانگذاران بلاک چین سلو، در پادکست در مورد جنبش ReFi و برنامه های Celo برای به روز ماندن در دنیای چند زنجیره ای صحبت کرد. راینسبرگ به اشتراک گذاشت که او افزایش بلاک چین های لایه 1 و شبکه های لایه 2 را فرصتی برای جذب افراد بیشتر به ارزهای دیجیتال می داند.


نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *