سکه های میم معروف توسط هنرمند مشهور NFT مسخره شده است


اندرو تیت، ایگی آزالیا و میم کوین های مبتنی بر سولانا بار دیگر در کانون توجه جامعه ارزهای دیجیتال قرار گرفتند.

بیپل، هنرمند شناخته شده دیجیتال در فضای رمزنگاری، از جدیدترین اثر هنری خود با نام «مامان و بابا (2024)» رونمایی کرد. این آهنگ دیجیتالی بازسازی مدرن از «گوتیک آمریکایی» نمادین گرانت وود با حضور رپر ایگی آزالیا و اینفلوئنسر اندرو تیت است.

انتشار این اثر هنری در زمان افزایش عرضه‌های پول میم‌های سلبریتی، از جمله پول میم با الهام از تیت، بابا تیت (DADDY) و پول میم مادر ایگی (MOTHER) آزالیا انجام می‌شود.

منبع: Beep/X

بیپل پس از شکستن رکورد فروش آثار هنری NFT به قیمت 69 میلیون دلار در جریان تبلیغات NFT 2021 به شهرت رسید. در طول این مدت، افراد مشهور فعالانه از پروژه های متعدد NFT حمایت کرده اند. اما بسیاری از آنها از افت شدید بازار که پس از آن به وجود آمد جان سالم به در نبردند.

NFT جدید بیپل با اشاره به آن دوران، نگاهی طنزآمیز به پدیده‌های رمزنگاری معروف ارائه می‌دهد. به گفته این هنرمند، مشارکت افراد مشهور در میم کوین ها نشان می دهد که چگونه مالی دیجیتال از مرزها فراتر می رود و برای بسیاری بی ثباتی اقتصادی و ریسک را افزایش می دهد.

مرتبط با

ایگی آزالیا، رپر و کارآفرین استرالیایی اخیراً توجه بسیاری را در دنیای رمزنگاری به خود جلب کرده است. این توکن خود با نام MOTHER را در ابتدای ژوئن راه اندازی کرد. به سرعت افزایش یافت تقریباً 2000٪ فقط در دو روز.

آزالیا بعداً با ویتالیک بوترین اتریوم که از دارایی‌های دیجیتالی تحت حمایت سلبریتی‌ها که بر روی کسب درآمد مستقیم و بدون ارزش افزوده تمرکز دارند، انتقاد کرد.

مرتبط با

اندرو تیت این فرصت را پیدا می کند که با پاسخ او به پول میم آزالیا، هیجان مادر را به تصویر بکشد. سولانا اعلام کرد که یک میلیون دلار در سکه های میم سرمایه گذاری خواهد کرد.

اما برخی از اعضای جامعه در ادعای سرمایه گذاری اولیه تردید دارند. کارشناسان مختلف تا آنجا پیش می روند که: دلالت فعالیت داخلی در طول راه اندازی DADDY.
نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید