طبق گزارش ها، سلسیوس در حال آماده شدن برای شکایت از طلبکار به دلیل افشای اطلاعات داخلی است


تیفانی فونگ، طلبکار، استدلال کرد که با گزارش دادن اطلاعات فاش شده، هیچ اشتباهی مرتکب نشده است، و مدعی شد که هیچ قرارداد محرمانه را زیر پا نگذاشته است.

پرونده دادگاه نشان می دهد که وام دهنده ورشکسته رمزارز Celsius Network قصد دارد یا به طور بالقوه به دنبال اقدام قانونی علیه وبلاگ نویس کریپتو و طلبکار سلسیوس تیفانی فونگ به دلیل افشای اطلاعات داخلی است.

آ اسکرین شات اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط Fong نشان می دهد که این شرکت در حال حاضر دارایی های رمزنگاری شده به ارزش تقریبی 119000 دلار مانند بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و Polygon (MATIC) را در درجه سانتیگراد قفل کرده است، پس از توقف برداشت در اواسط ژوئن 2022 قبل از تشکیل پرونده برای بخش. 11 ورشکستگی در ماه بعد.

از آن زمان، او به طور فعال در مورد پرونده ورشکستگی از طریق یوتیوب و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی گزارش می دهد. فونگ بارها با اطلاعات داخلی فاش شده به اشتراک گذاشته است که او ادعا می کند به طور خصوصی توسط کارمندان ناراضی سابق سلسیوس به او داده شده است.

در بیانیه دقیق دستمزد ماه ششم که توسط وکیل سلسیوس، کرکلند و الیس اینترنشنال به دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک در 14 آوریل تسلیم شد، شرکت حقوقی گزارش داد که 77 ساعت قابل پرداخت به ارزش تقریبی 72000 دلار در یک دفتر کار کرده است. لایحه با عنوان “”. کیس تیفانی فونگ

کار این موسسه حقوقی در تاریخ 5 دی ماه آغاز شد و آخرین ساعات فعالیت ثبت شده در 15 بهمن گزارش شد.

در حالی که به نظر می رسد هنوز اقدام قانونی مشخصی صورت نگرفته است، بایگانی نشان می دهد که وکیل حقوقی سلسیوس به طور خاص در حال بررسی اطلاعات لو رفته است که فونگ از طریق حساب های رسانه های اجتماعی خود گزارش داده است.

در این پرونده، شرکت حقوقی سلسیوس همچنین اعلام کرد که نامه‌های توقف و توقف برای فونگ و همچنین درخواست قانع‌کننده‌ای برای درخواست از دادگاه‌ها برای رسیدگی به درخواست اطلاعات در مورد یک پرونده تنظیم کرده است.

برای ذکر چند نمونه، فونگ در مورد اطلاعات داخلی فاش شده در مورد پیشنهادات شرکت برای دارایی های درجه سانتیگراد، صحبت های ادعایی درباره شرکت های خصوصی و فعالیت های تجاری ادعایی مدیران اجرایی مانند مدیرعامل سابق و یکی از بنیانگذاران الکس ماشینسکی گزارش داد.

فونگ در صحبت با کوین تلگراف، درجه سانتیگراد را کمرنگ نکرد و ادعا کرد که سلسیوس “از وجوه مشتری برای شکایت از طلبکار استفاده کرده است” در موضوعی که در ابتدا ادعا کرد یک موضوع قانونی نبوده است:

“این مزخرف است که من هیچ کار غیرقانونی انجام ندادم. من کارمند نیستم بنابراین توافق نامه محرمانه را زیر پا نگذاشتم. [non-disclosure agreement]. من یک طلبکار هستم و آنها 3.1 BTC و 11.6 ETH به من بدهکار هستند.

Cointelegraph همچنین برای اظهار نظر در مورد شکایت احتمالی با Celsius تماس گرفته است و در صورت پاسخ این شرکت این مقاله را به روز خواهد کرد.

مرتبط با: شبکه سلسیوس در تاریخ 12 آوریل، شامل اطلاعاتی در مورد رای دادن به طرح بازسازی خود، تشکیل خواهد داد.

فونگ در حال حاضر در مراسم NFT 2023 نیویورک در شهر نیویورک شرکت می کند و در 15 آوریل در توییتر پست کرد و اعلام کرد که الکس ماشینسکی و همسرش کریسی ماشینسکی را در ملاء عام پیدا کرده و به آنها نزدیک شده است.

ویدئویی که در توییتر منتشر شده نشان می‌دهد که زوج Mashinsky با عجله از آنجا دور می‌شوند در حالی که دیگر سازندگان رمزارز مانند BitBoy Crypto (بن آرمسترانگ) به فونگ نزدیک شده‌اند و آنها را در گفتگو شرکت داده‌اند.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده: جان دیتون، وکیل Pro-XRP «به 10 برابر بیت کوین بیشتر، 4 برابر اتریوم بیشتر»
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *