سرمایه گذاری Cathie Wood's Ark از برنامه های خود برای راه اندازی ETF اتریوم صرف نظر کرد


شرکت مدیریت دارایی سرمایه گذاری کتی وودز آرک ETF ETF صادر نخواهد کرد. بلومبرگ. پیش از این، آرک اسنادی را با همکاری 21Shares برای تبدیل شدن به یک صادرکننده ETH ETF در SEC ثبت کرد.

این شرکت به همکاری خود با 21Shares در ETF بیت کوین خود که در اوایل سال جاری راه اندازی شد، ادامه خواهد داد.

مرتبط با

در بیانیه رسمی خود، این شرکت اعلام کرد که همچنان به «پتانسیل تحول‌پذیر و ارزش بلندمدت اتریوم» اعتقاد دارد. با این حال، Ark دیگر محصول Ether ETF را ردیابی نخواهد کرد.

در حالی که دلیل تغییر ناگهانی همچنان نامشخص است، اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، فکر می کند که این تصمیم به دلیل “جنگ دستمزدی” در بازار است که سودآوری را برای ناشران دشوار می کند.

قبلا همینطور بود گزارش شده است مشاهده شد که آرک در روز پنجشنبه به رکورد 100 میلیون دلاری برای اولین بار رسید.

با توجه به این CNBCETF های بیت کوین در میان مشاوران مالی مورد توجه قرار نگرفته اند. نگرانی در مورد زمان بندی بازار و انطباق با مقررات و همچنین ترجیحات مشتریان برای ثبات و رشد بلندمدت نیز دلایل اصلی هستند. در واقع، برخی از فروشندگان خرید بیت کوین ETF را محدود می کنند در حالی که برخی دیگر مشاوران را از فروش آنها منع می کنند.

منبع: Glassnode

در ابتدا، ETF های بیت کوین به عنوان راهی برای مشاوران برای کمک به مشتریان برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شد، اما شش ماه بعد، اکثر مشاوران از آنها اجتناب می کنند. تعداد کمی از مردم درباره ETF بیت کوین با مشتریان صحبت می کنند و آنهایی که دارای مشتریان قدیمی تر و محافظه کار هستند، به ویژه نادیده گرفته می شوند.

با وجود عدم اعتماد مشاوران به ETF های بیت کوین، به نظر نمی رسد اشتهای سرمایه گذاران کمرنگ شده باشد. بر اساس گزارش Arkham، ETF بیت کوین بلک راک در روز جمعه شاهد ورود 169 میلیون دلاری بود داده ها.
نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید