Cathie Wood’s ARK سهام کوین بیس را مجددا بارگیری می کند و 18 میلیون دلار می خرد


ARK Invest 269,928 سهم را در Coinbase در 23 مارس خریداری کرد.

Ark Invest، شرکت مدیریت سرمایه گذاری کتی وود، تنها یک روز پس از سقوط قیمت سهام کوین پس از اعلام ولز، دوباره به خرید مجدد سهام Coinbase بازگشت.

در 23 مارس، این شرکت 268928 سهام کوین بیس را به ارزش 17.88 میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبادله‌شده اینترنتی ARKK و نسل بعدی ARKW خریداری کرد.

ARK Invest 160,887 سهام Coinbase از ETF نوآوری فین‌تک ARK را تنها دو روز پیش و قبل از انتشار اخبار ولز به فروش رساند. این فروش اولین بار بود که هر یک از ETF های Ark Invest سهام Coinbase را در سال 2023 فروخت.

قیمت سهام کوین بیس بهبود نیافته است زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اعلامیه ولز را به اشتراک گذاشت که شاهد کاهش قیمت سهام حدود 21٪ بود.

به گفته Barron’s، پس از شروع معاملات در 23 مارس، سهام کوین بیس به 64.27 دلار سقوط کرد و در حال حاضر در معاملات پس از ساعت کاری با قیمت 66.87 دلار معامله می شود.

قیمت سهام کوین بیس از 17 مارس تا 23 مارس. منبع: بارون

مرتبط با: بیانیه ولز مدیر عامل Coinbase: SEC مانند داوران فوتبال در بازی توپ ترشی هستند

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس نیز سهام شرکت خود را بین 17 تا 20 مارس فروخت – درست چند روز قبل از اعلام ولز و سقوط قیمت سهام.

با این حال، پرونده‌های SEC نشان می‌دهد که مدیران و افراد داخلی Coinbase همگی از ماه‌ها قبل وارد برنامه‌های فروش 10B5-1 شده‌اند و این بخش فروش مطابق با برنامه معاملاتی است که در 16 آگوست 2022 به تصویب رسید.

پرونده SEC که آخرین سهام فروخته شده توسط برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase را نشان می دهد. منبع: بایگانی SEC

در حالی که SEC در 9 فوریه پس از ادعای اینکه خدمات سهامداری آن واجد شرایط اوراق بهادار است، با صرافی کریپتو کراکن به توافق رسید، کوین بیس مکرراً استدلال کرده است که محصولات سهامداری اساساً با کراکن متفاوت هستند و نمی‌توان سهام‌بندی را اوراق بهادار عمومی برچسب گذاری کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *