ARK کتی وود کیسه های ارزهای دیجیتال را پر می کند، 19.9 میلیون دلار سهام بلوکی می خرد.


تنها چند روز پس از اینکه کتی وود، مدیرعامل ARK Invest، سهام کوین‌بیس را به ارزش ۲۱ میلیون دلار خرید، Block Inc. 19.9 میلیون دلار به سهام خود اضافه کرد.

به نظر می رسد کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest، پس از خرید سهام 19.9 میلیون دلاری دیگر در Block Inc، درست پس از خرید سهام 21 میلیون دلاری در Coinbase، تحت تأثیر اقدامات نظارتی اخیر ارزهای دیجیتال قرار نگرفته است.

جدیدترین ولگردی خرید وود به دو شرکت بایننس (5 ژوئن) و کوین بیس (6 ژوئن) برای پیشنهادهای کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده، از جمله برای آنچه که رگولاتور اوراق بهادار ثبت نشده در نظر می‌گیرد، با وجود طرح دعوی قضایی، ضربه زده است.

قیمت سهام Coinbase در روزهای پس از شکایت SEC کاهش یافت، اما در همان دوره، سهام Block Inc. افزایش شدیدی را تجربه کرد.

طبق گزارش ARK Invest Daily Trades، 305573 سهم جدید Block توسط ARK Invest بین 7 و 8 ژوئن شاهد شش خرید بود که در حال حاضر 4.81٪ است که چهارمین دارایی بزرگ ARK است.

240174 سهم جدید به ETF نوآوری ARK (ARKK)، 39099 سهام به اینترنت نسل بعدی ARK (ARKW) و 26300 سهم باقی مانده به ARK Fintech Innovation (ARKF) اضافه شد.

در مورد کوین بیس، ARK Invest 419,324 سهم به ارزش تقریبی 21.6 میلیون دلار در سه خرید در 6 ژوئن خریداری کرد که در بحبوحه افت تقریبا 20 درصدی COIN در شبانه روز 5 ژوئن رخ داد.

در حالی که بسیاری فکر می کنند این شکایت ها به شرکت های رمزنگاری آسیب رسانده است، وود اخیراً به بلومبرگ گفت که اتهامات شدیدتر علیه بایننس ممکن است در نهایت به نفع کوین بیس باشد:

بایننس برای فعالیت های مجرمانه بیشتر تحت نظارت نظارتی بیشتری قرار دارد، تقلب یکی از آنهاست، بنابراین رقابت برای کوین بیس از بین رفته است، بنابراین در دراز مدت برای کوین بیس خوب است.

به گفته Cathie’sARK.com، کوین بیس هفتمین هولدینگ بزرگ ARK Invest است، با 4.39٪ در مجموع 11,440 سهم کوین که در ETF های ARKF، ARKK و ARKW پخش شده است.

طبق گزارش Cathie’sARK.com، ARK Invest پس از افزایش 20.2 درصدی و 25.2 درصدی در سه ماهه چهارم 2022 و سه ماهه اول سال جاری، تعداد سهام کوین را 8.2 درصد از سه ماهه اول افزایش داده است.

در حالی که او به طور فزاینده ای نسبت به Coinbase صعودی بوده است، او معتقد است که مقررات تحریمی SEC بر مخترعان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تأثیر منفی می گذارد.

مرتبط با: کتی وود می‌گوید بیت‌کوین و اتر «مثل طلا» هستند اما ری دالیو در این مورد تردید دارد

مدیر عامل متبحر فناوری همچنین در دراز مدت به بیت کوین (BTC) بسیار خوش بین است.

وود در مصاحبه ای با بلومبرگ توضیح داد که بیت کوین برای رشد در زمان آشفتگی بازار و عدم قطعیت نظارتی ساخته شده است:

چرا بیت کوین در این شرایط خوب عمل می کند؟ موفقیت آمیز خواهد بود زیرا پادزهری برای ریسک طرف مقابل در سیستم مالی سنتی است.”

در آوریل 2022، وود پیش بینی کرد که بیت کوین تا سال 2030 به یک میلیون دلار خواهد رسید.

مجله: تالار شعله: ویلیام کلمنته سوم پیش بینی کرد بیت کوین تا پایان سال 2024 به شش رقم خواهد رسید.
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید