"کلا نادرست" - وکیل رد پیشنهادها برای دارایی های درجه سانتیگراد را رد می کند

“کلا نادرست” – وکیل رد پیشنهادها برای دارایی های درجه سانتیگراد را رد می کند


کمی پس از ارسال گزارش بازرسان سلسیوس، کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه سلسیوس میزبان تالار شهرداری دو ساعته بود.

وکیل نماینده کمیته اعتباردهندگان رسمی سلسیوس این اتهامات را رد کرد که پیشنهادها برای دارایی های رمزنگاری سلسیوس رد شده است.

در 31 ژانویه، در طی یک «تالار شهر» در توییتر پس از گزارش بازبین در مورد درجه سانتیگراد، دارایی‌های رمزنگاری سلسیوس که توسط وبلاگ‌نویس کریپتو، تیفانی فونگ به اشتراک گذاشته شده بود، وکلای White & Case LLP، از جمله گریگوری پسچه و آرون کولدنی، در مورد به اصطلاح «نشت‌شده» بحث کردند. پیشنهاد می دهد برای .

پسچه گفت: «ادعای رد شدن پیشنهادات کاملاً نادرست است.

پست فونگ در Substack در 27 ژانویه شامل حداقل پنج شرکت از جمله Binance، Bank To The Future، Galaxy Digital، شرکت تجارت کریپتو Cumberland DRW و شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال NovaWulf می شود که ظاهراً علاقه مند به مناقصه برای دارایی های رمزنگاری Celsius هستند. آشکار کرد.

در آن زمان، فونگ گفت که این پیشنهادات “بیشتر رها شده اند” – با استناد به بیانیه ای که قبلا در پست توسط یک وکیل درجه سانتیگراد اعلام شده بود که این پیشنهادات “قانع کننده” نیستند.

«پیشنهادها رد نشدند. این کاملا اشتباه است و امیدوارم امروز بتوانم مردم را از این تصور غلط منصرف کنم.»

این وکیل از تأیید صحت پیشنهادهای ذکر شده در افشای اطلاعات خودداری کرد، اما گفت: «مایه تاسف است» که انعطاف کمیته در روند مذاکرات را کاهش داد.

پسچه گفت: «ما و وام گیرندگانمان هر روز پیام‌های کلی و پیام‌های خاصی را به سرمایه‌گذاران بالقوه درباره جایگاه آنها در این فرآیند ارسال می‌کنیم.

«پیام هایی که برایشان ارسال می کنیم […] این بسیار برنامه ریزی شده و ساختار یافته است، بنابراین ما می توانیم با طرف های مختلف در مقابل یکدیگر بازی کنیم و مطمئن شویم که آخرین دلار را برای دارندگان حساب های سانتیگراد دریافت می کنیم، زیرا موفقیت این روند بهبود را در اینجا تعیین می کند.

بنابراین، مایه تاسف است که این نشت رخ داده است.

او گفت: «مایه تاسف ویژه است که منبع این افشاگری برای انتشار صفحه محتوای پولی در Patreon کسب درآمد شده است.

فونگ وجود دارد پاسخ داد با این استدلال که پیشنهادات فاش شده 100٪ رایگان “بدون پرداخت” هستند.

او گفت: “مناقصه های فاش شده پشت چنین اتهام عجیبی نیستند.”

این وبلاگ نویس کریپتو در هفته گذشته جزئیاتی را درباره پنج پیشنهاد در Substack منتشر کرد و این پیشنهادات هنوز بدون پرداخت در زمان نوشتن در دسترس هستند.

Pesce افزود که آنها در حال بررسی چگونگی نشت اطلاعات هستند و افزود که “نگرانی های قابل توجهی وجود دارد که سرمایه گذار بالقوه درگیر در تلاش است آن را به نفع خود دستکاری کند.”

تمام آنچه گفته شد، ما سخت کار می کنیم تا مطمئن شویم که می توانیم راهی را انتخاب کنیم و هر چه زودتر به این ورشکستگی پایان دهیم. ما در تلاش هستیم تا اثرات این نشت را کاهش دهیم.

مربوط: پیشنهادات فاش شده: Binance و Galaxy Digital در میان پیشنهاد دهندگان مخفی برای دارایی های درجه سانتیگراد

وکلای کمیته رسمی بستانکاران بدون تضمین سلسیوس (UCC) نیز با توجه به آخرین گزارش بازرس در مورد درجه سانتیگراد، نظراتی را اضافه کردند.

کولودنی گفت: “من کاملاً رک می گویم، می دانید، کاری که آقای ماشینسکی و بسیاری از تیمش انجام دادند اشتباه بود. آقای ماشینسکی دروغ گفت. آنها با ویرایش ویدیوها بسیاری از دروغ های او را پنهان کردند.”

آنها خود را مقدم بر شرکت و مهمتر از آن، پیش از صاحبان حساب قرار می دهند.

وکلای UCC گفتند که به بررسی طیف وسیعی از گزینه‌های بازیابی، مانند اختراع مجدد خود به عنوان یک «شرکت بازیابی» جدید، فروش برخی از تجهیزات ماینینگ، و «کاهش درجه سانتیگراد یا انتقال ارزهای دیجیتال» ادامه خواهند داد. به شخص سوم.»
نویسنده: Felix Ng

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉