سازنده Cash App با ضربات چاقو در سانفرانسیسکو کشته شد


باب لی، خالق Cash App و مدیر ارشد سابق فناوری Square، پس از اصابت چاقو توسط یک مهاجم ناشناس جان خود را از دست داد.

باب لی، مدیر ارشد سابق فناوری Square و خالق Cash App، در اوایل سه‌شنبه، ۴ آوریل، به وقت محلی در سانفرانسیسکو با ضربات چاقو کشته شد.

بیل بارهیت، مدیر عامل شرکت کیف پول رمزنگاری ابرا، در 5 آوریل توییت کرد که باب لی “اوایل امروز در SF کشته شد” و رسانه محلی SFGATE در 4 آوریل گزارش داد که در مورد مرگ لی گزارش داد اما نامی از آن نبرد. گزارشی را به اشتراک گذاشت. .

یک پست در 4 آوریل از اداره پلیس سانفرانسیسکو توضیح داد که مأموران در حدود ساعت 2:35 بامداد به وقت محلی به گزارش یک چاقو مراجعه کردند و “یک قربانی مرد بالغ 43 ساله را دیدند که از جراحات واضح چاقو رنج می برد” و افزود:

“ماموران امدادرسانی کردند و امدادگران را به محل احضار کردند. قربانی با جراحات شدید به بیمارستان محلی منتقل شد. علیرغم تلاش نیروهای امدادی اولیه و پرسنل پزشکی، قربانی بر اثر جراحات وارده جان باخت.”

همچنین گزارش شده است که جک دورسی مرگ لی را در پلتفرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی Nostr تایید کرده است. در تصویری از پست دورسی آمده است: “این واقعی است. من تماس میگیرم. دلخراش.”

جیک شیلدز، مبارز سابق UFC در 5 آوریل توییت کرد که لی یک “دوست خوب” بود و در یکی از محله های “خوب” سانفرانسیسکو مورد حمله قرار گرفت.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید