درآمد بیت کوین Cash App در سه ماهه اول از 2 میلیارد دلار گذشت


گزارش درآمد سه‌ماهه اول بلاک نشان می‌دهد که درآمد بیت‌کوین از محصول شاخص این شرکت فین‌تک، یعنی Cash App، 25 درصد افزایش یافته است.

شرکت فین‌تک بلاک، متعلق به جک دورسی، بنیانگذار توییتر، درآمد حیرت‌انگیز ۲.۱۶ میلیارد دلاری بیت‌کوین (BTC) را از محصول شاخص خود، Cash App، در سه ماهه اول گزارش کرده است.

طبق نامه سهامداران مبنی بر اعلام درآمدهای سه ماهه اول 2023، Block (NYSE:SQ) گزارش داد که درآمد بیت کوین، که درآمد بیت کوین را به عنوان کل فروش ارز دیجیتال به مشتریان در نظر می گیرد، از 1.83 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم و 25 درصد از سال 2023، 18 درصد افزایش یافته است. 1E 2022.

سود کل کشاپ در سه ماهه اول سال 2023 از 931 میلیون دلار فراتر رفت که نسبت به سال گذشته 49 درصد افزایش داشت. سود Cash App در مقایسه با سود ناخالص 1.71 میلیارد دلاری شرکت کمرنگ است. بلاک همچنین مالک سرویس پرداخت شرکتی محبوب Square است که کاهش اندکی (3.8٪) سود را نسبت به سه ماهه چهارم سال 2022 گزارش کرده است.

بر اساس نامه سهامداران، میلیاردها دلار درآمد بیت کوین ناشی از “افزایش میزان فروش بیت کوین به مشتریان” بوده و با کاهش قیمت بازار بیت کوین “تا حدی جبران” شده است. بازه زمانی در سال 2022

این شرکت فین‌تک همچنین درآمد 40 سنت به ازای هر سهم را گزارش کرد که 14 درصد از انتظارات تحلیلگران برای 35 سنت برای هر سهم بالاتر بود و درآمد سه‌ماهه اول 26 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت.

سود ناخالص بلوک نسبت به سال گذشته 32 درصد افزایش یافته است. منبع: نامه بلوک سهامدار.

جک دورسی، مدیر عامل بلاک، در گفتگو با سرمایه گذاران در کنفرانس درآمد، هوش مصنوعی و «پروتکل های باز» را به عنوان فناوری هایی توصیف کرد که به شرکت کمک می کند تا به طور فعال به «تغییرات قابل توجه» در سیستم مالی جهانی پاسخ دهد. شکست ها و دلارزدایی به عنوان مقصر اصلی.

بازار سهام از اظهارات درآمدی بلوک استقبال کرد. قیمت سهام شرکت فین‌تک برای مدت کوتاهی با 5 درصد افزایش به 63.50 دلار در معاملات پس از ساعت کاری رسید، قبل از اینکه در افزایش 2.5 درصدی در زمان انتشار تثبیت شود.

مرتبط با: تراشه استخراج نانو بیت کوین جک دورسی به سمت نمونه اولیه می رود

این افزایش اولین نمونه از بهبودی پس از کاهش مداوم قیمت سهام بود که پس از انتشار گزارشی تند از سوی فروشنده معروف فروش کوتاه بلاک، هیندنبورگ ریسرچ، 25 درصد ضربه قابل توجهی را متحمل شد.

در 23 مارس، هیندنبورگ بلاک را متهم کرد که «به طور سیستماتیک از اطلاعات جمعیتی که ادعا می‌کند کمک می‌کند استفاده می‌کند» و توضیح داد که موفقیت برنامه نقدی Block صرفاً به دلیل «تمایل به تسهیل کلاهبرداری علیه مصرف‌کنندگان و دولت» بوده است.

در پاسخ به ادعاهای هیندنبورگ، بلاک نوشت: «هیندنبورگ تنها برای چنین حملاتی شناخته می‌شود، که برای این طراحی شده است که فروشندگان کوتاه مدت از کاهش قیمت سهام سود ببرند.» ما کل گزارش را در چارچوب داده های خودمان بررسی کرده ایم و معتقدیم که برای فریب و سردرگمی سرمایه گذاران طراحی شده است.

مجله: جو لوبین – حقیقت در مورد تقسیم بنیانگذاران ETH و “Crypto Google”
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *