واکنش چارلز هاسکینسون از کاردانو به آخرین موفقیت ایلان ماسک


سهامداران تسلا با اکثریت قاطع به یک بسته حقوقی 56 میلیارد دلاری برای ایلان ماسک مدیرعامل و انتقال خانه قانونی این سازنده خودروهای الکتریکی به تگزاس رای دادند. مشک تایید شده تصمیمات سهامداران روز چهارشنبه حواشی زیادی را در رسانه های اجتماعی جلب کرد.

ایلان ماسک در پست خود در X (توئیتر سابق) از حمایت خود قدردانی کرد. حمایت قابل توجه سهامداران از بسته پرداختی ماسک، بزرگترین شرایط غرامت در تاریخ شرکت های ایالات متحده، برای کاهش نگرانی سرمایه گذاران در مورد آینده ماسک در شرکت آماده است. این تاییدیه شامل سلاح نیز می شود تسلا در نبرد حقوقی مداوم خود برای لغو تصمیم قبلی دادگاه که بسته پرداخت را باطل می کرد.

با وجود این رای مهم، ماسک همچنان با یک نبرد حقوقی طولانی مواجه است. یک قاضی Delaware قبلاً استدلال کرده بود که هیئت مدیره تسلا “متعهد” ماسک است، ادعایی که شرکت باید با آن مقابله کند. این تصویب همچنین پتانسیل ایجاد دعواهای جدید مرتبط با رای گیری را دارد. نتایج نهایی مجمع سهامداران ساعت 16:30 روز پنجشنبه در مقر تسلا در تگزاس اعلام خواهد شد.

چارلز هاسکینسون واکنش نشان داد

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano (ADA)، نظرات خود را بیان کرد او در توییت ماسک از تصمیم قبلی قاضی دلاور انتقاد کرده است. هاسکینسون توییت کرد که اکثریت قریب به اتفاق صاحبان املاک بسته پرداخت دریافتی توسط یک قاضی در دلاور را تایید کردند. او از قاضی انتقاد کرد که می‌خواهد بیش از 5 میلیارد دلار پول سهامداران را به وکلایی که وکالت شخصی دارنده 9 سهام تسلا است بدهد و توصیه کرد هرگز در دلاور شرکت نکنید.

تفسیر هاسکینسون بر اختلاف نظر پیرامون تصمیم دادگاه و پیامدهای گسترده تر برای حاکمیت شرکتی و سازمان تاکید می کند. بنیانگذار کاردانوواکنش شدید «تسلا» تنش بین رهبری تسلا و بازبینی قضایی را نشان می‌دهد و احساساتی را منعکس می‌کند که ممکن است با سایر رهبران و سهامداران شرکت طنین‌انداز شود.

این قسمت لایه دیگری به حماسه جاری رهبری ایلان ماسک در تسلا اضافه می کند که با بسته دستمزد بلندپروازانه او و تغییر استراتژیک در اقامتگاه قانونی تسلا مشخص شده است. در حالی که شرکت این چالش های قانونی را دنبال می کند، نتیجه رای سهامداران نشان دهنده حمایت قوی از چشم انداز و استراتژی ماسک برای آینده تسلا است.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید