افزایش 10 درصدی ADA Cardano: بنیانگذار ابراز خوش بینی می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو (ADA)، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از 7 فوریه به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. این افزایش شتاب گرفت و ADA با 10 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.639 دلار رسید که بالاترین سطح از اول ژانویه است. 2. در زمان نگارش این مقاله، ADA با 9.38 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، 0.625 دلار معامله می شد.

علی، تحلیلگر کریپتو، به عنوان پیشگوی افزایش قیمت ADA در هفته گذشته، پیش بینی کرد که اگر تاریخ تکرار شود، رالی ADA می تواند زودتر از حد انتظار رخ دهد. طبق سناریوی ترسیم شده توسط علی، انتظار می رود ADA ابتدا به 0.80 دلار افزایش یابد، سپس به 0.60 دلار کاهش یابد و سپس تا ژانویه 2025 وارد روند صعودی به سمت 8 دلار شود.

در همین حال، مقاومت 0.678 دلار وجود دارد که احتمالاً می توان از آن گذشت. کاردانو می تواند بعداً تا سطح مقاومت سربار در 0.695 دلار افزایش یابد.

پشتیبان مهم برای تماشای در جهت نزولی، میانگین های متحرک هستند. شکست و بسته شدن زیر SMA 50 روزه (0.533 دلار) نشان می دهد که شکست اخیر می تواند یک تله گاو باشد. پس از آن ADA می تواند به حمایت جامد در 0.447 دلار کاهش یابد.

اما از آنجایی که ADA به بالاترین حد چند ماهه صعود می کند، برخی از سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر هستند که سود ببرند و پول خود را بفروشند. بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون او به پستی که نشان دهنده چنین قصدی بود با یک تصویر GIF از مردی که در باران خیس شده بود واکنش نشان داد و نشان داد که ایده فروش برای او خوب پیش نمی رود.

در 17 فوریه، بنیانگذار کاردانو به پست یکی از علاقه مندان به کاردانو پاسخ مثبت داد که پیش بینی می کرد اگر ADA بعدی 3 دلار را بشکند، خزانه کاردانو به 4.5 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت.

کاردانو در حال رشد است

بر اساس گزارش کاردانو در سه ماهه چهارم مساری، درآمد دلاری در سه ماهه 66.7 درصد افزایش یافته است. اما این فقط به دلیل اقدام قیمت ADA نبود. درآمد ADA نسبت به سه ماهه قبل 10.6 درصد افزایش یافته است.

تراز خزانه کاردانو 2.6 درصد در سه ماهه افزایش یافت و به 1.43 میلیارد ADA رسید. افزایش 40 میلیونی ADA به طور کلی با رشد سه ماهه اخیر مطابقت داشت. ارزش کل قفل شده (TVL) به دلار آمریکا 166 درصد افزایش یافت و در 14 دسامبر به بالاترین رقم تاریخ 449 میلیون دلار رسید.

این رشد عظیم سه ماهه چهارم منجر به افزایش 693.4 درصدی سال به سال شد. TVL در ADA نیز در سه ماهه چهارم به بالاترین حد خود رسید و به بیش از 700 میلیون ADA رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید