ممکن است ADA کاردانو با رویکرد نصف شدن بیت کوین افزایش یابد. در اینجا چرا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته علی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، کاردانو (ADA)، هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، می‌تواند بر اساس عملکرد و الگوهای قبلی خود یک کاندیدای بالقوه شکست باشد.

این پیش بینی مبتنی بر این واقعیت است که ADA مسیر منحصر به فردی را در گذشته دنبال کرده است و ممکن است در آینده نیز همین الگو را تکرار کند.

با توجه به این علیاگر الگوهای مشاهده شده برای Cardano همسو شود و رفتار قیمت را در پایان سال 2020 منعکس کند، می توان انتظار داشت که ADA تا آوریل 2024 در مرحله تثبیت باقی بماند و زمینه را برای رالی گاوی بعدی فراهم کند.

الگوی تاریخی کاردانو در اواخر سال 2020 شاهد یک الگوی تثبیت بود که با رشد تاریخی 3217.49 درصدی به 3.06 دلار در سال بعد رسید.

اگر تاریخ در مورد Cardano تکرار شود، علی پیش‌بینی می‌کند که ADA تا آوریل 2024 در این محدوده ادامه خواهد داشت و پس از آن به قیمت هدف 7919 دلار با افزایش 1767.67 درصدی خواهد رسید.

زمان راه اندازی کاردانو همزمان با نصف شدن بیت کوین است که بسیاری پیش بینی می کنند در آوریل 2024 رخ دهد.

قبلا مشخص شده بود که چهارمین نصف شدن بیت کوین در ارتفاع بلوک 840000 رخ خواهد داد، اما تاریخ دقیق آن به دلیل نوسانات طبیعی و ماهیت احتمالی بلوک های ماینینگ مشخص نیست. تاریخ معمول برگزاری 23 آوریل 2024 است.

نصف شدن بیت کوین که یک رویداد صعودی در نظر گرفته می شود می تواند تأثیر قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. داده‌های تاریخی نشان می‌دهد که نصف شدن بیت‌کوین باعث می‌شود چرخه بازار صعودی ایجاد شود، زیرا عرضه بیت‌کوین‌های جدید را کاهش می‌دهد و در نتیجه تقاضا و کمبود را افزایش می‌دهد.

در نتیجه، قیمت بیت‌کوین در ماه‌های قبل و بعد از نصف شدن تمایل به افزایش دارد و این بر قیمت‌های دیگر ارزهای دیجیتال مانند ADA نیز تأثیر می‌گذارد.

با این حال، باید توجه داشت که عملکرد گذشته نتایج آتی را تضمین نمی کند. در زمان نوشتن این مقاله، ADA با 2.58 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.506 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید