Cardano Whales در حال خرید Spree: 14 میلیون ADA اضافه شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA) ، هشتمین cryptocurrency cryptocurrency توسط Cap Market ، اخیراً فعالیت نهنگ را تجربه کرده است.

به گفته تحلیلگر کریپتو علینهنگ های کاردانو تنها در دو هفته گذشته بیش از 14 میلیون ADA به ارزش تقریبی 8.40 میلیون دلار خریداری کردند.

این دارندگان بزرگ که به نام نهنگ ها شناخته می شوند، با نزدیک شدن به سال 2024 نسبت به چشم انداز کاردانو خوش بین به نظر می رسند و به سرعت میلیون ها ADA را جمع آوری کرده اند. این نشان می دهد که آنها انتظار دارند به زودی قیمت ADA افزایش یابد.

یکی از دلایل تجمع نهنگ ها ممکن است انتظارات اکوسیستم کاردانو برای سال 2024 باشد.

رویداد شبکه کاردانو “چانگ هارد فورک” اولین گام به سوی ایجاد یک دولت با حداقل عملکرد جامعه خواهد بود. با تایید جامعه کاردانو و با استفاده از مکانیزم اجماع توسعه یافته با این هارد فورک اجرا خواهد شد.

هارد فورک چانگ مدل بوت استرپ مدل حاکمیت کاردانو را عرضه خواهد کرد.

همچنین انتظار می رود که در سال 2024 شاهد حرکت کاردانو به سمت مدیریت کامل جامعه کاردانو باشیم. کاردانو در سال 2024 گام‌های مهمی را در جهت مدیریت کامل جامعه کاردانو خواهد برد.

کاردانو قانون اساسی کاردانو، کنوانسیون، و بسیاری از رویدادهای رای گیری، و همچنین پیشرفت بیشتر Intersect، برای سال 2024 برنامه ریزی شده است.

بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسونX با بیان انتظارات خود برای سال 2024، از دنبال کنندگان خود پرسید که آیا برای سال 2024 عالی آماده هستند یا خیر.

کریپتوکارنسی بومی Cardano، ADA، از پایین ترین سطح 0.54 دلار در 3 ژانویه در طی افت شدید بازار، بازگشت. در زمان نوشتن این مقاله، ADA با 2.59 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.565 دلار رسیده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید