Cardano Web3 Wallet Lace نسخه تغییر دهنده بازی را دریافت می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم کیف پول سبک Cardano Lace از انتشار Lace v.1.9 خبر داد که شامل برخی ویژگی ها و بهبودهای جدید هیجان انگیز است.

Lace به‌عنوان دروازه‌ای برای تعامل کاربران با بلاک چین کاردانو عمل می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به‌طور ایمن ذخیره‌سازی، انتقال و دریافت توکن‌های ADA (کریپتوکارنسی بومی کاردانو) و توکن‌های بومی کاردانو را انجام دهند.

با هدف بهینه‌سازی تجربه کاربر در محیط Web3، این پلتفرم کیف پول سبک دارای پشتیبانی از تغییر بازی با آخرین به‌روزرسانی‌ها است: ویژگی‌های چند حسابی و چند کیف پول مرحله اول.

آخرین نسخهv 1.9 راه اندازی چند کیف پول و چند حساب را برای کیف پول Lace معرفی می کند.

راه‌اندازی چند حساب جدید Lace به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از یک عبارت بازیابی، آدرس‌ها یا حساب‌های متعددی را در یک کیف پول ایجاد کنند، همانطور که در یک پست وبلاگ توضیح داده شده است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا تراکنش‌ها یا نمایندگی‌ها را بدون نیاز به سر و کار داشتن با چندین seed جدا کنند و از مدیریت مؤثر دارایی اطمینان حاصل کنند.

آخرین ارتقاء Lace همچنین امکان داشتن کیف پول های متعدد را اضافه می کند که هر کدام مجموعه ای از کلیدها و عبارات بازیابی خاص خود را دارند و به کاربران این امکان را می دهد تا از ترکیبی از کیف پول های سرد و گرم برای افزایش امنیت و محافظت از دارایی های خود استفاده کنند.

کاربران می‌توانند دارایی‌ها و تراکنش‌های خود را سازمان‌دهی کنند و همچنین در صورت به خطر افتادن کیف پول، میزان ریسک را کاهش دهند.

آخرین تحولات Lace منعکس کننده تحولات در کل اکوسیستم کاردانو است. Cardano به طور پیوسته به عملیات کامل گره P2P نزدیک تر می شود. نسخه آتی Ouroboros Genesis قرار است به عنوان بخشی از ارتقاء Chang که برای تابستان امسال هدف گذاری شده است، توزیع شود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید