حجم معاملات Cardano با بازیابی چشم قیمت ADA 100٪ افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های CoinGlass، توکن بومی Cardano، ADA، شاهد افزایش قابل‌توجهی در حجم معاملات بوده است که در 24 ساعت گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافته است. این افزایش در فعالیت تجاری ADA باعث شده است که کل گردش مالی از 900 میلیون دلار فراتر رود. قابل توجه است که CoinGlass در تحلیل خود داده هایی از هر دو بازار نقطه ای و مشتق را شامل می شود.

حجم معاملات ADA در این دوره 5.14 درصد از کل ارزش بازار کاردانو را به خود اختصاص داده است که نشان دهنده سطح هنجاری فعالیت است. بر اساس CoinMarketCap، ارزش بازار کاردانو در حال حاضر 17.5 میلیارد دلار است که آن را به هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

افزایش حجم معاملات با حرکت قابل توجهی در قیمت ADA مطابقت دارد. طی 24 ساعت گذشته، ADA کاهش قابل توجه 10.88 درصدی را تجربه کرده و به 0.4643 دلار رسیده است که کمترین مقدار آن از ابتدای دسامبر است. با این حال، توکن به سرعت بهبود یافت و بیش از نیمی از زیان ها را جبران کرد و بهبودی 6.6 درصدی را ثبت کرد.

پویایی بازار فعلی کاردانو

در آخرین به‌روزرسانی، توکن Cardano در حال حاضر با قیمت 0.495 دلار معامله می‌شود و شمع روزانه آن با یک فتیله بسیار بلند تزئین شده است. این بهبود انعطاف پذیر در قیمت ADA نشان دهنده اعتماد مجدد سرمایه گذاران به دارایی دیجیتال است و نشان می دهد که حرکت صعودی ممکن است در افق باشد.

با افزایش سریع حجم معاملات کاردانو و نشان دادن نشانه‌هایی از بهبود قیمت ADA، فعالان بازار وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارند. با افزایش قابل توجه حجم معاملات، توجه به ADA Cardano ادامه دارد و نقش آن را در پویایی بازار فعلی برجسته می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید