بنیانگذار تأیید می کند که Cardano میزبان توکن جدید Crypto AI خواهد بود


SingularityNET (AGIX)، Fetch ai (FET) و Ocean Protocol (OCEAN) در یک توسعه قابل توجه برای هر دو صنعت هوش مصنوعی و ارزهای دیجیتال، به طور مشترک تشکیل اتحاد ابرهوش مصنوعی (ASI) را اعلام کردند. تمرکز این همکاری ایجاد یک توکن هوش مصنوعی یکپارچه به نام توکن ASI است که ترکیبی از توکن‌های AGIX، FET و OCEAN است.

این ابتکار با تمایل به بهبود قابلیت همکاری و ساده‌سازی عملیات، پاسخی به تقاضای فزاینده برای راه‌حل‌های غیرمتمرکز هوش مصنوعی است. با ارزش تخمینی 7.5 میلیارد دلار، توکن ASI در حال تبدیل شدن به یک دارایی بزرگ در فضای هوش مصنوعی است.

یکی از جنبه های قابل توجه این اعلامیه، تصمیم به اجرای توکن ASI بر روی پلتفرم های زنجیره بلوکی متعدد از جمله Cardano، Ethereum، Fetch's Layer-1 و Hypercycle است. بنیانگذار SingularityNET، دکتر. بن گورتزل عملکرد زنجیره ای متقابل توکن ASI را تأیید کرد و نگرانی های مربوط به سازگاری آن با زیرساخت های مختلف بلاک چین را برطرف کرد.

شورای مدیریتی متشکل از چهره‌های کلیدی مانند مدیرعامل SingularityNET، مدیرعامل Fetch ai و بنیان‌گذاران Ocean Protocol برای نظارت بر عملیات اکوسیستم مشترک ایجاد خواهد شد. در حالی که توکن ASI نقطه عطف قابل توجهی در همگرایی هوش مصنوعی و فناوری بلاک چین است، مهم است که توجه داشته باشیم که سازمان های پشت شبکه های ادغام شده به طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

با روند رای گیری که قرار است از 2 آوریل تا 7 آوریل برگزار شود، همکاری نزدیک و ایجاد اتحاد در اکوسیستم ASI نشان دهنده تعهد مشترک به توسعه هوش مصنوعی غیرمتمرکز است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید