Cardano Skyrocket 180% در حجم: آیا قیمت ADA در حال افزایش است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حجم معاملات مشتقات کاردانو (ADA) طبق داده ها، تنها در 24 ساعت 170 درصد افزایش یافته است. CoinGlass. این افزایش باعث شد که قراردادهای آتی دائمی روی توکن کاردانو حجم معاملات را به بیش از نیم میلیارد دلار در مدت مشابه افزایش دهد.

در عین حال، داده‌های CoinMarketCap افزایش 117.88 درصدی حجم معاملات ADA در بازارهای نقدی در صرافی‌های مختلف را نشان می‌دهد که در مجموع 554.9 میلیون دلار معامله شده است. هنگامی که هر دو بازار نقدی و مشتقه را ترکیب می کنید، حجم کل معاملات توکن کاردانو در روز گذشته به 1.09 میلیارد دلار رسید.

مرتبط با

این افزایش فعالیت معاملاتی در زمانی اتفاق می افتد که قیمت توکن کاردانو نیز افزایش یافته است. از زمان باز شدن آخرین شمع روزانه، جزیره افزایش قابل توجهی بیش از 6 درصد را تجربه کرد و به 0.49 دلار رسید، سطحی که در 17 روز گذشته مشاهده نشده است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

رشد حجم احتمالاً به دلیل FOMO در میان فعالان بازار است. عملکرد قیمت توکن کاردانو در چند هفته گذشته به دلیل حرکت کم نوسان آن، سرمایه گذاران و معامله گران را به شدت کاهش داده است. در مقابل این پس‌زمینه، حتی شوخی‌هایی مبنی بر اینکه ADA یک استیبل کوین 0.45 دلاری است ظاهر شد.

مرتبط با

پمپ غیر منتظره قیمت کاردانو برعکس، می تواند ترس و طمع باقی مانده فعالان بازار را برانگیزد و آنها را شبیه کاردانو کند. در هر صورت، رشد حجم معاملات نشان دهنده افزایش علاقه و علاقه به ارز دیجیتال محبوب است که به معنای افزایش نوسانات و درام است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید