Cardano Skyrockets Epic 34% بر اساس حجم: به لطف سکه میم جدید؟


بر اساس داده‌های CoinGlass، حجم معاملات معاملات آتی با پایان باز ارز رمزنگاری محبوب Cardano (ADA) در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۴ درصد افزایش یافته است. بر اساس داده‌های این پلتفرم، گردش مالی مشتقات ADA از 272 میلیون دلار فراتر رفت و این ابزار در این معیار وارد 15 مورد برتر شد.

مرتبط با

در همان زمان، ارقام مشابهی در معاملات توکن کاردانو در بازار نقدی ظاهر شد. اما در همان زمان، بقیه بازار کریپتو کاهش حجم معاملات را در روز یکشنبه تجربه کرد که منطقی تر به نظر می رسد.

آیا نایک پشت محبوبیت روزافزون کاردانو است؟

این احتمال وجود دارد که افزایش ناگهانی کاردانو به دلیل هیاهویی است که پیرامون یک سکه جدید به نام نایک ایجاد شده است.

""
منبع: نمای معاملاتی

با این حال، علیرغم نامش، این ارز رمزنگاری شده هیچ ارتباطی با برند ورزشی مشهور جهان ندارد. نایک نام مستعار خوک چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو است که او هفته گذشته آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.

به طور خلاصه، علاقه مندان به سرعت نایک را به یک سکه میم تبدیل کردند که در یک هفته بیش از 40000 درصد افزایش یافت و در اوج خود به بیش از 15 میلیون دلار سرمایه رسید. و این پول فقط شش روز پیش ایجاد شد.

مرتبط با

در میان این هیجان، بسیاری از مردم شروع به گفتن کردند که نایک موجودی خواهد بود که کاردانو را به اوج بازگرداند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان داستان BONK را به یاد آورد که پس از فروپاشی FTX در پایان سال 2022، محرک تولد دوباره سولانا (SOL) بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید