با رسیدن قیمت ADA به منطقه بحرانی، حجم کاردانو 62 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinGlass، حجم معاملات آتی دائمی روی ارز رمزنگاری محبوب Cardano (ADA) در 24 ساعت گذشته بیش از 62 درصد افزایش یافته است. همانطور که آمار نشان می دهد، در روز گذشته حجم معاملات آتی ADA در تمامی پلتفرم های اصلی به 300 میلیون دلار رسید.

با توجه به داده های بازار نقدی می توان بیان کرد که حجم معاملات توکن کاردانو در دوره مورد بررسی بالغ بر 550 میلیون دلار بوده است. این ارقام غیرعادی به نظر نمی رسند و نشان دهنده سطح عادی فعالیت معاملاتی هستند.

مرتبط با

با این حال، با توجه به اینکه این حجم برای ADA دو رقمی بیشتر از روز گذشته بود، می‌توان در مورد علاقه مجدد فعالان بازار کریپتو به این توکن صحبت کرد.

از جایی که؟

افزایش فعالیت های معاملاتی را می توان به وضعیت موجود در نمودار قیمت ADA نسبت داد. پس از سقوط بیش از 8.8 درصدی در هفته گذشته، ADA به سطح حمایت عمده در 0.38 دلار رسید. از زمانی که Cardano در سال 2018 در Binance فهرست شد، این قیمت به یک سطح قابل توجه تاریخی رسیده است.

این منطقه بسیار مهمی است که با توجه به سیگنال‌های واضح بازار و شرایط تجاری قابل پیش‌بینی، معامله‌گران صعودی و نزولی بیشترین فعالیت را دارند.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

افزایش حجم معاملات در این سطح حمایت بحرانی نشان می دهد که سرمایه گذاران خود را در برابر تغییرات احتمالی قیمت قرار می دهند. افزایش فعالیت منعکس کننده استراتژی های فعالان بازار است که حرکت بعدی ADA را پیش بینی می کنند.

مرتبط با

از آنجایی که کاردانو به جلب توجه ادامه می‌دهد، روزهای آینده احتمالاً آشکار خواهند کرد که آیا این حرکت منجر به بازگشت یا کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهد شد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید