با درخشش سبز قیمت ADA، ارزش بازار کاردانو به 500 میلیون دلار افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA)، یکی از بازیگران پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال، امروز شاهد احیای قابل توجهی بود و ارزش بازار خود را بیش از نیم میلیارد دلار افزایش داد. این افزایش به دنبال واکنش مثبت بازارهای مالی، به ویژه بخش ارزهای دیجیتال، به انتشار آخرین داده‌های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار کاردانو از 15.4 میلیارد دلار به 15.91 میلیارد دلار در جلسه معاملاتی فعلی افزایش یافته است و موقعیت آن را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار مستحکم کرده است. این افزایش کاردانو را بالاتر از Shiba Inu (SHIB) قرار می دهد، اما پس از Dogecoin (DOGE) که در حال حاضر با ارزش بازار 22.12 میلیارد دلار در رتبه نهم قرار دارد.

کاتالیزور اصلی این افزایش، افزایش قابل توجه قیمت توکن بومی کاردانو، ADA است که توسط گزارش CPI ایجاد شده است. پس از کاهش قابل توجه در پنج روز گذشته، قیمت ADA رشد سریعی را تجربه کرد و در یک جلسه معاملاتی با 4.2 درصد افزایش به 0.448 دلار رسید.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

گزارش CPI که به نرخ تورم کمی پایین‌تر از حد انتظار اشاره می‌کرد، سرمایه‌گذاران را بر آن داشت تا از پیش‌بینی‌های خود مبنی بر کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه‌های آینده حمایت کنند. این احساس بیشتر به روند صعودی عملکرد بازار کاردانو دامن زد.

تجدید حیات ADA نشان دهنده انعطاف پذیری و نوید این ارز دیجیتال محبوب در مواجهه با عدم اطمینان بازار است. در حالی که علاقه مندان کاردانو به دقت پیشرفت آن را زیر نظر دارند، افزایش قابل توجه ارزش بازار نشان دهنده اعتماد مجدد به پتانسیل سرمایه گذاری ADA است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید