کاردانو 28 درصد در حجم با برک آوت حماسی ADA Price افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به این CoinGlassحجم معاملات مشتقات در ارزهای رمزپایه محبوب کاردانو (ADA) در 24 ساعت گذشته 28.9 درصد افزایش داشته است. بنابراین، طبق داده ها، قراردادهای آتی دائمی توکن کاردانو در 24 ساعت گذشته به 362.30 میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، با توجه به CoinMarketCapدر بین تمامی مبادلات، حجم معاملات ADA در بازارهای نقدی به 306.29 میلیون دلار در دوره مورد بررسی رسید. بدین ترتیب حجم کل معاملات توکن کاردانو در بازار نقدی و مشتقه در روز گذشته به 668 میلیون دلار رسید.

مرتبط با

جالب است بدانید که برخلاف بازار آتی توکن کاردانو، حجم بازار نقدی در بازه زمانی 24 ساعته افزایش نمی یابد، بلکه در واقع اندکی کاهش می یابد. این نشان می دهد که معاملات ADA عمدتاً در بازار آزاد آتی انجام می شود و بیشتر از سرمایه گذاری در طبیعت سوداگرانه است.

نمای قیمت کاردانو (ADA).

و فضای زیادی برای حدس و گمان در مورد کاردانو وجود دارد. وقتی به نمودار قیمت نگاه می کنیم جزیرهاولاً می بینیم که امروز قیمت توکن افزایش یافت و ثانیاً به سطح کلیدی 0.46 دلار رسید و متأسفانه نتوانست بر آن غلبه کند.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

مرتبط با

این منطقه نشان دهنده سقف قیمتی قوی برای ارز دیجیتال محبوب است که برای مدت طولانی قادر به شکستن آن نبوده است. در این محیط، شوخی‌هایی مبنی بر اینکه ADA یک استیبل کوین به ارزش 0.45 دلار است، شروع شد. اگر کاردانو اگر بتواند از این علامت عبور کند، یا بهتر است بگوییم اگر خریداران ADA توکن را به منطقه فوق بیاورند، شوخی ها به سرعت پایان خواهند یافت.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید