کاردانو به دنبال تراکنش عظیم 27 میلیاردی ADA نهنگ در میان کاهش قیمت است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کاردانو، هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به 27 میلیارد ADA در حجم معاملات عمده رسیده است. بر اساس گزارش IntoTheBlock، حجم معاملات عمده روزانه Cardano به 27.59 میلیارد ADA افزایش یافت که از رکورد روز گذشته 26.9 میلیارد ADA بود.

IntoTheBlock تراکنش های بزرگ را به عنوان تراکنش هایی که شامل انتقال بیش از 100000 دلار هستند طبقه بندی می کند. در این سناریو، متریک حجم تراکنش بزرگ، کل مقدار ارز دیجیتال جابجا شده در چنین تراکنش‌هایی را نشان می‌دهد.

با این حال، حجم تراکنش‌های بزرگ تخمینی از کل مبلغی را ارائه می‌کند که نهنگ‌ها و شرکت‌کنندگان سازمانی در یک روز مشخص به دست آوردند.

از آنجایی که نهنگ ها سرمایه گذاران بزرگی هستند که مقادیر قابل توجهی از ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند، ادامه علاقه دارندگان ارزهای دیجیتال به این دسته می تواند نشانه ای از چیزهای مثبتی باشد که در صورت تثبیت بازار گسترده تر اتفاق می افتد.

اساساً، احساسات بازار به دنبال لیست ETF کاهش یافته است و ADA روند کلی بازار را منعکس می کند.

ADA در 11 ژانویه به 0.619 دلار رسید و از آن زمان کاهش یافته است. سکه کاردانو ADA آخرین بار در حدود 0.493 دلار معامله شد که 5 درصد کاهش به صورت 24 ساعته داشت.

IOG تولد بایرون را جشن می گیرد

سازنده کاردانو ورودی خروجی جهانی (IOG) او از X (توئیتر سابق) برای جشن تولد پدر آدا لاولیس، جورج گوردون بایرون (لرد بایرون)، که الهام بخش مرحله توسعه اولیه کاردانو بود، استفاده کرد.

داستان کاردانو در سال 2015 با چشم‌اندازی برای رسیدگی به سه نگرانی کلیدی که همه شبکه‌های بلاک چین با آن مواجه هستند آغاز شد: مقیاس‌پذیری، قابلیت نگهداری و قابلیت همکاری. دو سال، هزاران تعهد گیت هاب، و صدها ساعت تحقیق بعد، اولین نسخه کاردانو، کاردانو بایرون، در سپتامبر 2017 منتشر شد.

راه اندازی مجدد بایرون بسیاری از اجزای شبکه Cardano، از جمله Cardano node، Cardano explorer و backend کیف پول را به روز کرد و همچنین کیف پول دسکتاپ رسمی IOG، Daedalus را معرفی کرد. EMURGO's Yoroi، یک کیف پول سبک بر اساس تلاش های توسعه اولیه IOG، در میان نوآوری های دیگر منتشر شد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید