Cardano آخرین دستاوردهای خود را در حالی ارائه کرد که قیمت ADA هفته را با قیمتی صعودی به پایان رساند.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA) یک هفته دیگر از پیشرفت‌های فن‌آوری مهم را به پایان رسانده است و IOHK، سازمان توسعه پشت پروژه، پیشرفت چشمگیری را نشان می‌دهد. به‌روزرسانی‌ها پیشرفت‌های قابل‌توجهی را در جنبه‌های مختلف پلتفرم نشان می‌دهند که تعهد کاردانو به نوآوری و توسعه را برجسته می‌کند.

در فناوری هسته، تلاش‌ها برای ادغام آخرین نسخه نود، v.8.10.0-pre، در SanchoNet برای آزمایش مدیریت شدت گرفته است. علاوه بر این، بهبودهایی که در چارچوب‌های آزمایشی و کیفیت داده‌ها توسط تیم دفتر کل انجام شده است، بر تعهد کاردانو برای اطمینان از ثبات و قابلیت اطمینان پلت فرم تأکید می‌کند.

نسخه آتی Lace v.1.9 به کاربران نوید مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را می دهد، در حالی که راهنمای بهینه سازی تیم Plutus برای اسکریپت ها با هدف ساده کردن عملکرد قرارداد هوشمند است.

""
منبع: کاردانو پایه

تلاش‌های مقیاس‌پذیری با بازیابی سازگاری آزمایشی در سراسر شبکه‌ها و اصلاح‌های مختلف توسط تیم Hydra ادامه دارد. این نشان دهنده تلاش های مداوم کاردانو برای بهبود کارایی شبکه است.

در همین حال، به‌روزرسانی‌های Voltaire و SanchoNet نشان‌دهنده تعهد تیم توسعه کاردانو به حاکمیت و کارایی عملیاتی است و تیم‌ها به اجرای تغییرات برای ساده‌سازی فرآیندها ادامه می‌دهند.

نت صعودی برای قیمت کاردانو

در این فضای پیشرفت فناوری، قیمت ADA با افزایش 3 درصدی نسبت به ابتدای هفته افزایش چشمگیری داشته است. به ویژه مهم است که ADA بتواند سطح کلیدی 0.63 دلار را در هر توکن حفظ کند. این سطح که قبلاً نقطه مقاومتی بود، اکنون نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به چشم انداز آینده ADA است.

""
تاریخ تبدیل ADA به USD: CoinMarketCap

همانطور که Cardano یک هفته دیگر از پیشرفت های تکنولوژیکی را تکمیل می کند، سرمایه گذاران و علاقه مندان آماده هستند که از این شتاب بهره مند شوند و این امر بر چشم انداز صعودی ADA برای آینده قابل پیش بینی تاکید می کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید