ستایش کاردانو به عنوان زنجیره قوی توسط دن گامباردلو در حالی که تحت تاثیر قطع شدن بهمن قرار گرفته است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • در حالی که شبکه های دیگر به طور دوره ای خراب می شوند، کاردانو قدرت خود را ثابت می کند
  • بهمن به آرامی تولید بلوک را از سر می گیرد

بنیانگذار Crypto Capital Venture، طرفدار ADA و یوتیوبر کریپتو، Dan Gambardello، از پلتفرم Twitter/X برای انتشار اخبار قطعی بزرگ شبکه Avalanche استفاده کرد و کاردانو را به عنوان یک شبکه پایدار و قوی با توجه به این حادثه تحسین کرد. .

در حالی که شبکه های دیگر به طور دوره ای خراب می شوند، کاردانو قدرت خود را ثابت می کند

گامباردلو اعلام کرد که Avalanche با یک قطعی بزرگ مواجه است و به طور خاص تأکید کرد که کاردانو بدون توجه به هر چیزی پایدار و قوی باقی می ماند. او اظهار داشت که AVAX را دوست دارد و کاردانو بخش بزرگی از این سبد سرمایه گذاری است. او اغلب در مورد کاردانو و ADA توییت می کند و نسبت به آنها خوش بین است.

در توییت فوق، او بر این باور خود تأکید می‌کند که مؤسسات در نهایت سرمایه‌گذاری در ADA را آغاز خواهند کرد، زیرا این «رویکرد تحقیقاتی منحصربه‌فرد با بررسی همتا است که پایه‌ای بادوام و قابل اعتماد را فراهم می‌کند».

این کارآفرین همچنین به مخاطبان خود یادآوری کرد در اینجا نکاتی در مورد قطع بهمن امروز و قطعی که اخیراً شبکه سولانا را تحت تأثیر قرار داده است.

بهمن به آرامی تولید بلوک را از سر می گیرد

طبق گفته کاوشگر بلاک چین Avalanche، Avalanche اکنون تقریباً به طور کامل عملیاتی شده است. مشکل از پایان بلوک بود و کم کم به حالت عادی برمی گردد.

این دومین توقف این زنجیره در کمتر از یک سال است. به گفته کوین سکنیقی، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه آوا، این مشکل به دلیل موج جدید کتیبه ای بود که اوایل امروز راه اندازی شد. او گفت: «احتمالاً برخی از مشکلات پردازش حوضه حافظه با کتیبه‌هایی که روی برخی از لبه‌های تست نشده تأثیر می‌گذارند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید