کاردانو در آستانه “مهم ترین” نقطه عطف در تاریخ خود است


Cardano، یکی از پیشروترین پلتفرم‌های اثبات سهام بلاک چین، نزدیک شدن بر اساس پست اخیری که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده توسط چارلز هاسکینسون، بنیانگذار آن، این بزرگترین نقطه عطف آنها است.

کاردانو اکنون به مرحله پنجم نقشه راه بلندپروازانه خود به نام “ولتر” رسیده است. این مرحله به طور خاص بر تبدیل شبکه به یک اکوسیستم خودپایدار متمرکز است.

هاسکینسون معتقد است که ژوئن ماهی خواهد بود که Cardano Node، جزء سطح بالای شبکه، به 9.0 برسد.

مرتبط با

شبکه Cardano در حال حاضر برای چنگال چانگ آماده است و 70٪ از اپراتورهای استخر سهام (SPOs) اکنون برای راه اندازی گره جدید مورد نیاز هستند.

هارد فورک از دو ارتقای اصلی تشکیل شده است. اولین مورد، زمینه را برای معرفی رای گیری غیرمتمرکز و همچنین اقدامات حکومتی فراهم می کند. در مرحله دوم، اجرای انواع ویژگی های حاکمیتی از جمله برداشت از خزانه تکمیل می شود.

انتظار می رود با فاز ولتر، کاردانو سطح عدم تمرکز و شفافیت را در اکوسیستم افزایش دهد.

بدون کوچکترین اشاره ای به فروتنی، هاسکینسون ادعا می کند که هارد فورک چانگ مهمترین نقطه عطف را برای “کل صنعت” رقم خواهد زد. او در این باره نوشت: «کاردانو یک تمدن غیرمتمرکز خواهد بود که سراسر جهان را با میلیون ها ساکن در بر می گیرد. شبکه رسانه های اجتماعی

مرتبط با

اوایل این ماه، بنیانگذار جنجالی کاردانو نیز نرده اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال که معتقدند شبکه فاقد اصول اساسی است. شکاکان کاردانو بر این باورند که بین دیدگاه‌های آنها و واقعیت گسست قوی وجود دارد.

زمان نشان خواهد داد که آیا سال 2024 سال قدرتمندی برای کاردانو خواهد بود یا خیر. تا کنون، عملکرد ADA در سال 2024 بسیار ضعیف بوده است و این توکن در بین 10 سکه برتر از نظر ارزش بازار قرار گرفته است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید