Cardano Meme Coin یک ساعت پس از اینکه خالق ADA این را گفت 96٪ کاهش یافت


فهرست

  • میم ها کاردانو را تصاحب می کنند
  • “دیزی نام اوست”

قیمت میم کوین جدید در RIO Cardano امروز طی یک ساعت بیش از 96 درصد کاهش یافت. مانند همیشه در بازار کریپتو، توجیه چشمگیری برای چنین عملکرد دردناک قیمتی وجود دارد و این بار از اظهار نظر چارلز هاسکینسون، بنیانگذار بلاک چین در رسانه های اجتماعی می آید.

اما بیایید به ترتیب شروع کنیم.

میم ها کاردانو را تصاحب می کنند

در هفته‌های اخیر، کاردانو روایت جدیدی از رمزارزهای میم ایجاد کرده است که با ظهور نایک ظهور کرده‌اند. این میم سکه، بر اساس تصویر و به نام خوک چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، به سرعت محبوبیت پیدا کرد و ارزش چند میلیون دلاری به دست آورد و اتفاقاً موجی از ارزهای دیجیتال مشابه را ایجاد کرد.

منبع: TradeView

جالب اینجاست که بسیاری از این پروژه‌ها بر اساس نقاشی‌های هاسکینسون از حیوانات ساخته شده‌اند که مانند پست‌های او، توجه نایک را جلب کرده است. با استفاده از تصویر طوطی که بنیانگذار کاردانو در سال 2021 منتشر کرد، توکن RIO به این شکل متولد شد.

یکی از علاقه مندان به کاردانو از هاسکینسون پرسید که نظر او در مورد سکه چیست. پاسخ داد او گفت که نام اصلی طوطی دیزی است. همانطور که می‌دانید، به دلیل عدم مرتبط بودن نام ریو، این ارز رمزپایه میم دچار فروش شد و در نتیجه قیمت آن بیش از 96 درصد سقوط کرد.

مرتبط با

اکنون، قیمت توکن بخشی از این کاهش را جبران کرده است، اما اینکه آیا افکار عمومی قادر خواهند بود به سطوح درک قبلی بازگردند، یک سوال بزرگ باقی مانده است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید