کاردانو با یک نقطه عطف جدید در بازی پیشرفت می کند


Chronoshot، بازی تیراندازی علمی-تخیلی رایگان که توسط بلاک چین کاردانو طراحی شده است، اکنون می‌توانید در فروشگاه Epic Games، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پخش بازی‌های ویدیویی، در لیست علاقه‌مندان قرار بگیرید.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، «بازی‌های کاردانو در اپیک مرا خوشحال می‌کند». فوق الذکر وی در واکنش به این اتفاق مهم پستی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

بازی در دسترسی اولیه است، یعنی هنوز در حال توسعه است.

مرتبط با

اپیک گیمز قصد داشت بازی جدید خود را قبل از انتشار نسخه کامل به بازیکنان معرفی کند.

نسخه دسترسی اولیه شامل دو حالت تک نفره با تابلوهای امتیازات است. بازیکنان می توانند تعداد مشخصی از شخصیت ها را آزمایش کنند.

قابلیت چند نفره پس از عرضه کامل بازی که انتظار می‌رود اواخر سال جاری میلادی انجام شود، در دسترس خواهد بود. فراتر از آن،

ایجاد یک رایگان ضروری خواهد بود RFLXT برای انجام این بازی به یک حساب کاربری نیاز دارید. این پلتفرم کاراکترها را قادر می‌سازد تا با کمک توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر کاردانو (NFT) سطح بالاتری داشته باشند، بنابراین می‌توانند مزیت رقابتی کسب کنند.

RFLXT در بیانیه ای در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت: “پلتفرم ما همیشه با در نظر گرفتن قابلیت همکاری طراحی شده است. به همین دلیل است که بازیکنان در Epic حساب های RFLXT ایجاد می کنند و می توانند به محض اینکه ویژگی های RFLXT در بازی در دسترس قرار گیرند، استفاده کنند.”

استودیو RFLXT استفاده از بلاک چین و هوش مصنوعی را برای تعامل با جوامع از طریق شیرین کاری و بازی های دیجیتالی امکان پذیر می کند.

به گفته RFLX، بیانیه دسترسی زودهنگام به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد طی چند ماه آینده با این پلتفرم آشنا شوند. آنها می خواهند عموم مردم با فرآیند توسعه آشنا شوند، بنابراین “بتای باز” را انتخاب کردند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید