آرتور هیز می گوید که کاردانو یک “اتریوم واناب” است


فهرست

  • مقاله در مورد ارتقاء
  • رد ETF های بیت کوین

آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، طی بحثی که اخیرا با Coin Bureau داشت، کاردانو را “اولین خواستار اتریوم” نامید.

او همچنین ارتباط کاردانو در فضای ارز دیجیتال را زیر سوال برد و استدلال کرد که “ممکن است اولین چیزی باشد که نامربوط است.”

مقاله در مورد ارتقاء

هیز علاوه بر اظهار نظرهای سوزاننده کاردانو، بررسی خود را به طور کلی گسترده تر کرد و به سرمایه گذاران در مورد جذابیت پروژه هایی هشدار داد که سر و صدای بیشتری دارند تا ماهیت.

او بر اهمیت تمایز بین پیشرفت فناوری واقعی و بازاریابی هوشمند تأکید کرد.

به گفته هیز، صنعت کریپتو مملو از پروژه‌هایی است که نوید موفقیت‌های انقلابی را بدون پشتوانه دستاوردهای مهندسی یا رمزنگاری می‌دهند. هیز این روند را به عنوان یک پرچم قرمز برای سرمایه گذاران در حال حرکت در فضای آلتکوین می بیند.

او توصیه کرد: «وقتی متوجه می‌شوید که به شدت به بازار عرضه می‌شوید، این امر باعث توقف شما می‌شود.

او مثالی از EOS ارائه کرد که از نام‌های معروف برای تبلیغات جهانی استفاده می‌کند، به عنوان یک داستان هشداردهنده درباره اینکه چگونه بازاریابی می‌تواند محتوا را در دنیای رمزنگاری تحت الشعاع قرار دهد.

رد ETF های بیت کوین

در مورد ETF های بیت کوین، هیز در مورد تکامل محصولات سرمایه گذاری در فضای کریپتو بحث کرد و به نقاط عطف کلیدی و تفاوت در اقدامات نظارتی و پذیرش بازار در طول سال ها اشاره کرد.

در همان زمان، او از تصویب اخیر ETF های بیت کوین نه به عنوان یک پیروزی برای آزادی مالی، بلکه به عنوان مکانیزمی برای موسسات مالی سنتی برای سود بردن از علاقه به ارزهای دیجیتال انتقاد کرد. او گفت: «این یک محصول تجاری است که برای BlackRock، Fidelity و سایر مدیران دارایی اصلی کارمزد ارائه می‌کند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید