“کاردانو اینجاست تا بماند”: خالق ADA شکاکان را در Epic Rant خاموش می کند


چارلز هاسکینسون، خالق Cardano (ADA) اخیراً به انتقاد از اینفلوئنسرهای رمزنگاری و رسانه ها پرداخته و بر عدم ارتباط بین درک عمومی و پیشرفت واقعی پروژه تأکید کرده است. او پیشرفت های قابل توجه و آینده درخشان کاردانو را برجسته کرد، به خصوص با چانگ هارد فورک که برای نیمه دوم سال 2024 برنامه ریزی شده است.

مرتبط با

هاسکینسون این رویداد را نقطه عطفی در پیشرفت کاردانو به سمت تمرکززدایی خواند و آن را “مهمترین هارد فورک در تاریخ پروژه” خواند.

این رویداد یک فرآیند سه مرحله‌ای را برای توسعه سیستم مدیریتی جدید بلاک چین آغاز می‌کند. مرحله اول شامل معرفی «نمایندگان نمایندگان» است که به نمایندگی از جامعه کاوردانو انتخاب خواهند شد. این مکانیسم به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های ADA خود را منتقل کنند و مشارکت بیشتر و شفاف‌تر جامعه را تشویق می‌کنند.

چه چیز دیگری؟

پس از این نشست قانون اساسی کاردانو در آرژانتین برگزار می شود. نمایندگان حکومت از کارگاه های جهانی برای پیش نویس اولین نسخه قانون اساسی که دستورالعمل هایی را برای حکومتداری تحت رهبری جامعه تعیین می کند، ملاقات خواهند کرد. این روند با رای گیری در سطح جامعه برای تایید این سند به اوج خود می رسد که در صورت تایید، آینده حکومت کاردانو را هدایت می کند.

مرتبط با

هاسکینسون تاکید کرد که کاردانو پیشرفت قابل توجهی در تحقیق و توسعه داشته است و تعداد زیادی از برنامه های غیرمتمرکز جامعه به سرعت در حال رشد هستند. او درباره رویدادهای آینده مانند Rare Evo، Foundation Summit و Token 2049 صحبت کرد. این کارآفرین می‌گوید که فناوری‌هایی مانند Hydra و همچنین ابتکاراتی مانند زنجیره‌های مشارکت، Midnight، Prism و رویدادهای مختلف اجتماعی در حال پیشرفت هستند.

علیرغم عناوین مشکوک در رسانه ها، هاسکینسون تأیید کرد که کاردانو یک حضور قوی و مداوم در صنعت است و بر حل مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در دنیای واقعی متمرکز است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید