کاردانو به 90 میلیون تراکنش در نقطه عطف اصلی با رویکرد ارتقاء شبکه می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Cardano (ADA) با ثبت 90 میلیون تراکنش در شبکه خود به یک نقطه عطف بزرگ رسید. این دستاورد در زمان حیاتی برای Cardano به دست می‌آید، زیرا آماده می‌شود تا به‌روزرسانی‌های تغییر دهنده بازی را اجرا کند.

کاردانو که اغلب به دلیل رویکرد قوی و مبتنی بر تحقیق در توسعه بلاک چین مورد تحسین قرار می گیرد، از زمان آغاز به کار خود به طور پیوسته در جامعه ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.

دستیابی به 90 میلیون تراکنش به عنوان شاهدی بر پذیرش و کاربرد رو به رشد Cardano است و توانایی آن در پشتیبانی از طیف گسترده ای از موارد استفاده و انواع تراکنش ها را برجسته می کند.

زمان این نقطه عطف اهمیت ویژه ای دارد زیرا کاردانو به گسترش دامنه و قابلیت های خود ادامه می دهد. این همزمان با انتشار آینده ارتقاء شبکه است که نوید قفل سطوح جدیدی از نوآوری و عملکرد را می دهد.

یکی از مورد انتظارترین ارتقاها، Ouroboros Genesis است که به عنوان بخشی از ارتقا Chang، که انتظار می رود در تابستان امسال اتفاق بیفتد، به کار گرفته خواهد شد. این به گره ها اجازه می دهد تا از شبکه Cardano خود راه اندازی شوند.

با توجه به این ورودی خروجی جهانی (IOG)انتظار می‌رود نقطه پایانی بعدی و نهایی در مسیر عملیات کامل گره P2P با انتشار Ouroboros Genesis عرضه شود.

به‌روزرسانی‌های دیگر، از جمله ارتقای پلوتوس، پلتفرم قرارداد هوشمند بلاک چین کاردانو، ممکن است به زودی انجام شود.

ریک مک کراکن DIGIاو برخی از قابلیت‌های Cardano Plutus V3، Caradano DPT را که در سال 2024 عرضه می‌شود، تشریح کرد. اینها شامل افزایش عملکرد و توان عملیاتی، اندازه قرارداد هوشمند کارآمد، انتقال قرارداد هوشمند از اتریوم، ایجاد پل‌های زنجیره جانبی و ادغام Mithril، و اجرای اسکریپت مرتبط با حاکمیت است.

با این ارتقاء شبکه در افق، Cardano آماده است تا وارد عصر جدیدی از نوآوری و رشد شود، و باعث پذیرش بیشتر و ایجاد ارزش برای اکوسیستم و جامعه خود شود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید