بنیانگذار Cardano نگرانی های خود را در مورد محصولات هوش مصنوعی به اشتراک می گذارد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “مسائل اعتماد قطعا رشد خواهد کرد”
  • هاسکینسون توجه را به کلاهبرداری های رمزنگاری شده با هوش مصنوعی جلب می کند

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار IOG، شرکتی که پشت بلاک چین کاردانو قرار دارد، در صفحه توییتر/X خود نگرانی‌های خود را در مورد مسائل خاصی که معتقد است به لطف ادغام گسترده محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی در آینده ممکن است ایجاد شود، ابراز کرد.

این اولین بار نیست که بنیانگذار Cardano در مورد نگرانی های خود در مورد تأثیرات آینده هوش مصنوعی صحبت می کند.

“مسائل اعتماد قطعا رشد خواهد کرد”

هاسکینسون عکسی از روی جلد توییتی از The Sun به اشتراک گذاشت که در آن به هوش مصنوعی اشاره شده بود و پیوندی به مقاله ای در مورد آن ارائه کرد. این مقاله که توسط روزنامه مشهور انگلیسی منتشر شده است، ادعا می کند که در آینده دوست دخترهایی با هوش مصنوعی وجود خواهند داشت که “جویندگان طلا” خواهند بود. او به خوانندگان هشدار می دهد که از استفاده از چنین محصولات هوش مصنوعی استفاده نکنند، زیرا آنها قصد دارند “به معشوق انسان تنها خود خیانت کنند تا پول نقد را سرقت کنند.”

چارلز هاسکینسون در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و اظهار داشت که معتقد است مسائل مربوط به اعتماد در آینده رشد خواهد کرد. منظور او دقیقاً مشخص نیست. چه مسائل مربوط به اعتماد بین زن و مرد باشد و چه مسائل مربوط به اعتماد محصولات هوش مصنوعی، این موضوع را برای بحث و تفسیر باز می گذارد.

جامعه کاردانو با تعدادی از نظرات موافق با بنیانگذار کاردانو پاسخ داد، اما بسیاری نیز توییت های کنایه آمیزی منتشر کردند. یکی از کاربران استدلال کرد که بسیاری از دوست دختران انسان در حال حاضر به همان شیوه رفتار می کنند.

هاسکینسون توجه را به کلاهبرداری های رمزنگاری شده با هوش مصنوعی جلب می کند

در ماه دسامبر، هاسکینسون توییتی در مورد یک ویدیوی کلاهبرداری ایجاد شده توسط هوش مصنوعی منتشر کرد که در آن یک هاسکینسون جعلی کلاهبرداری را با هدف جامعه ارزهای دیجیتال تبلیغ می‌کرد. خالق Cardano که با هوش مصنوعی تولید شده است از کاربران خواست تا ADA خود را به یک کیف پول خصوصی ارسال کنند و سپس قول داد که دو برابر بیشتر ارز دیجیتال را پس بگیرند.

هاسکینسون خاطرنشان کرد که تصاویر بصری ایجاد شده با ابزارهای هوش مصنوعی در آینده پیچیده تر خواهند شد. او معتقد است که در عرض چند سال تشخیص یک شخص واقعی از دیپ فیک ساخته شده با کمک هوش مصنوعی تقریبا غیرممکن خواهد بود.

هاسکینسون تنها شخصیت اصلی رمزنگاری نبود که موضوع ویدیوهای کلاهبرداری عمیق در یوتیوب را مطرح کرد. مایکل سایلر، مدافع بیت کوین، چندین بار توییت کرد که تیمش با دیپ‌فیک‌ها مواجه شده است و براد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل ریپل نیز با همین موضوع مواجه شده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید