واکنش بنیانگذار Cardano به تحقیقات پایداری امنیت Cardano


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در واکنش به پست اخیر X، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، پاسخی قابل تامل به نظرسنجی در مورد قابلیت نگهداری امنیتی شبکه Cardano داد. نتایج این نظرسنجی بحثی را در مورد مدل اقتصادی که از امنیت شبکه های بلاک چین پشتیبانی می کند، به راه انداخت.

Cardano SPO Rick McCracken Digi یک نظرسنجی در مورد X راه اندازی کرد و از جامعه ADA پرسید که ترجیح می دهند برای حفظ امنیت آینده کاردانو به چه چیزی اعتماد کنند. شرکت کنندگان دو گزینه مهم داشتند.

اولین انتخاب، تورم ۲ درصدی پاداش های ADA مانند سایر بلاک چین ها مانند اتریوم، دوج کوین و سولانا بود. دوم «20 درصد درآمد حاصل از تورم از زنجیره های دیگر یا زنجیره های شریک».

در حالی که 20 درصد از شرکت کنندگان گزینه اول را ترجیح دادند، 35.3 درصد گزینه دوم را ترجیح دادند. در همین حال، درصد بیشتری از پاسخ‌دهندگان (44.8 درصد) بلاتکلیف بودند و گزینه «نمایش نتایج» را انتخاب کردند.

مرتبط با

در واکنش به این نظرسنجی، هاسکینسون به آمار جالبی از شبکه بیت کوین اشاره کرد و بیان کرد که 75 درصد از درآمد حاصل از استخراج بلاک بیت کوین از کارمزد تراکنش ها به جای تورم بلوک به دست می آید.

وقتی به Cardano نگاه می کنیم، واکنش بنیانگذار روند مشابهی را برای شبکه نشان می دهد. انتظار می‌رود میلیون‌ها تراکنش با استفاده از Cardano پردازش شوند، به این معنی که این تراکنش‌ها بودجه‌ای را برای تولیدکنندگان مسدود می‌کند و امنیت و پایداری شبکه را تضمین می‌کند.

این مدل با تغییر گسترده‌تری در صنعت کریپتو به سمت مدل‌های درآمدی مبتنی بر کارمزد تراکنش مطابقت دارد که در درازمدت در مقایسه با تکیه بر پاداش‌های بلوک پایدارتر دیده می‌شوند.

مرتبط با

در پاسخ، مک کراکن، عضو جامعه کاردانو، که این نظرسنجی را آغاز کرد، با دیدگاه هاسکینسون موافقت کرد و افزود که توان عملیاتی و تعداد کاربران مورد نیاز برای دستیابی به پایداری موضوعی است که باید به آن پرداخته شود.




نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید