موسس Cardano قول رفع مشکل برای پرداخت در ADA را می دهد


جامعه کاردانو اخیراً پس از فاش شدن این موضوع که Intersect، یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم، در حال حاضر پرداخت‌ها را در ADA، ارز دیجیتال بومی بلاک چین، نمی‌پذیرد، سر و صدا شده است. این امر باعث ایجاد سؤالاتی در مورد امکان پذیری پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال در صورتی که سازمان های داخلی به طور کامل با آن همکاری نداشته باشند، ایجاد کرده است.

اینترسکت با تمرکز بر تداوم و توسعه آتی کاردانو، از جمله حاکمیت تحت رهبری جامعه و توسعه منبع باز، در ابتدا گزینه های پرداخت را به ارزهای فیات محدود کرده بود. این تصمیم باعث سردرگمی و ناامیدی حامیان کاردانو شد و آنها تعهد ADA به ادغام آن با اکوسیستم خود را زیر سوال بردند.

مرتبط با

این مورد توجه چارلز هاسکینسون خالق کاردانو و عضو Intersect را به خود جلب کرد. هاسکینسون نسبت به این موضوع ابراز نگرانی و تعجب کرد و او را بر آن داشت تا توضیح فوری از هیئت مدیره بخواهد.

در پاسخ به واکنش‌ها، Intersect به سرعت اعلام کرد که روی پرداخت‌های ADA کار می‌کند و در نسخه‌های آینده در دسترس خواهد بود. آنها وب سایت خود را برای منعکس کننده این تعهد به روز کرده اند و به اعضا اطمینان داده اند که روند پیاده سازی در حال حاضر در حال انجام است و به روز رسانی ها از طریق نقشه راه ارائه خواهد شد.

مشکل چیست؟

بحث در جامعه همچنین باعث ایجاد بحث هایی در مورد چالش های قانونی و فنی بالقوه شده است. برخی از اعضا استدلال کردند که طبقه بندی ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی نباید مانع پرداخت های ADA شود، در حالی که برخی دیگر حدس می زنند که فرصت های استفاده از مکانیسم های پرداخت موجود از دست رفته است.

مرتبط با

آیا این واقعاً نشانه ای از موانع نظارتی اساسی است که می تواند مانع پذیرش ارز دیجیتال محبوب شود؟
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید