بنیانگذار Cardano از X ایلان ماسک به دلیل شکستن دیس بیت کوین بانک مرکزی اروپا تمجید کرد.


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیانگذار کاردانو چارلز هاسکینسون او پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) ایلان ماسک را به دلیل سرکوب مخالفت اخیر بانک مرکزی اروپا (ECB) با بیت کوین تحسین کرد.

چارلز هاسکینسون در پاسخ به توییت بانک مرکزی اروپا گفت: «یادداشت‌های اجتماعی بانک مرکزی اروپا را کشتند» و از بیت‌کوین انتقاد کرد که «به‌عنوان یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز جهانی، در عوض قربانی تقلب و دستکاری شده است».

بانک مرکزی اروپا همچنین اعلام کرد که “تصویب اخیر ETF این واقعیت را که بیت کوین پرهزینه، کند و دست و پا گیر است تغییر نمی دهد.”

یادداشت های انجمن همراه با توییت به نقل از Chainaliz برای رد ادعای بانک مرکزی اروپا مبنی بر اینکه بیت کوین مستعد تقلب و دستکاری است، نقل شده است:

Chainaliz دریافت که تنها 0.34 درصد از حجم تراکنش با ارزهای دیجیتال در سال 2023 را می توان به فعالیت های مجرمانه نسبت داد. سهم بیت کوین از این به طور قابل توجهی کمتر است و 25 درصد است. تراکنش های غیرقانونی در یورو یک درصد از تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا را تشکیل می دهد.» یا 110 میلیارد یورو در سال 2010.

یادداشت های انجمن یک ویژگی در X است که به مشارکت کنندگان اجازه می دهد زمینه اضافه کنند، مانند بررسی واقعیت یک پست، تصویر یا ویدیو. هدف انجمن یادداشت‌ها ایجاد دنیایی آگاه‌تر است و به کاربران X اجازه می‌دهد به طور مشترک زمینه را به پست‌های گمراه‌کننده بالقوه اضافه کنند.

هاسکینسون از اینکه Community Notes با ارائه زمینه مناسب، به چالش کشیدن ادعاهای بانک مرکزی اروپا و اشاره به اشکالات در استدلال های آن، عدالت را در مورد توییت بیت کوین بانک مرکزی اروپا رعایت کرد، خوشحال بود.

در بازگشت به رویدادها، روز پنجشنبه بانک مرکزی اروپا (ECB) یک پست وبلاگی در مورد بیت کوین منتشر کرد. به گفته اولریش بیندسیل، مدیر عامل بانک مرکزی اروپا و مشاور یورگن شااف، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال جهان به عنوان یک ارز و سرمایه گذاری شکست خورده است و به آن ارزش واقعی «صفر دلار» داده است.

بانک مرکزی همچنین تایید ETF بیت کوین را در ماه گذشته به عنوان “لباس جدید امپراتور برهنه” توصیف کرد و گفت که این ارز دیجیتال پیشرو برای محیط زیست خطرناک است و فعالیت های مجرمانه را امکان پذیر می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید