بنیانگذار Cardano به بیت کوین سلام می کند، چرا


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، در بیانیه اخیر خود بیت کوین را ستود و تاکید کرد که بیت کوین نقطه اوج 50 سال پیشرفت و نوآوری فناوری است.

تمجید هاسکینسون فراتر از بیت کوین و کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال است که در دهه گذشته به طور تصاعدی رشد کرده است.

با این حال، پیشرفت در ارزهای دیجیتال یک رویداد ناگهانی نیست. این نتیجه پنجاه سال تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف از جمله رمزنگاری، علوم کامپیوتر و نظریه شبکه است.

از توسعه رمزنگاری کلید عمومی در دهه 1970 تا ایجاد شبکه های همتا به همتا در اوایل دهه 2000، این پیشرفت ها با هم راه را برای ظهور فناوری بلاک چین هموار کردند.

هاسکینسون نوشت: “ایده های بزرگ محصول الهام ناگهانی نیستند، بلکه پیوند تدریجی چندین دهه مفاهیم و پیشرفت هستند. بیت کوین و صنعت ارزهای دیجیتال به طور گسترده تر، نتیجه نهایی پنج دهه نوآوری هستند.”

هاسکینسون، که یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز هست، این موضوع را با به اشتراک گذاشتن تصویری با عنوان «بیت کوین و ظهور کریپتوپانک‌ها» نشان داد که پیشرفت مداوم فناوری‌ها در دهه 1970، از رمزنگاری تا ظهور اثبات کار به هوشمند را نشان می‌دهد. قراردادها و فن آوری های همتا به همتا. شبکه های همتا تا زمان عرضه بیت کوین در سال 2009. هر گام در این مسیر در ایجاد پایه‌های آنچه که اکنون به عنوان صنعت ارزهای دیجیتال می‌شناسیم، بسیار مهم بود.

کاردانو حکمرانی را بهبود می بخشد

Intersect، یک سازمان مبتنی بر اعضا که وظیفه آن تضمین تداوم و توسعه آینده اکوسیستم کاردانو است، از برنامه‌های کاربردی از سراسر جامعه کاردانو دعوت می‌کند تا به کمیته موقت قانون اساسی (ICC) بپیوندند. ICC هفت عضو خواهد داشت و از قانون اساسی موقت تا زمانی که جامعه به چانگ منتقل می شود، حمایت خواهد کرد.

مرتبط با

دوره موقت پس از ارتقاء آتی چانگ آغاز می شود. سپس Cardano وارد مرحله بوت استرپ مدیریت فنی می شود که شامل DReps و سایرین در زنجیره می شود.

مرحله موقت همچنین شامل آماده سازی پیش نویس قانون اساسی است و در اوایل سال 2025، زمانی که نسخه نهایی زنجیره ای تصویب شود، به پایان می رسد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید