بنیانگذار کاردانو نقطه عطف اصلی شبکه را جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از سال‌ها انتظار و توسعه دقیق، شبکه Cardano با راه‌اندازی Real Fi به یک نقطه عطف بزرگ رسیده است. چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، این دستاورد مهم را جشن می‌گیرد، که دوران جدیدی را در پلتفرم بلاک چین معروف به دلیل رویکرد علمی خود نشان می‌دهد.

هاسکینسون در توییتی از تیم “رئالفی” به دلیل تلاش سخت آنها در طول سال های منتهی به راه اندازی این نوآوری تمجید کرد.

در کنار اتحاد استراتژیک با World MobileTeam و Atala Prism، ​​موسس Cardano گفت که Realfi نشان دهنده پیشتاز تلاش‌ها برای بانکداری افراد بدون بانک با استفاده از بلاک چین کاردانو است.

جان اوکانر، مدیر عامل RealFi، هیجان خود را در مورد راه اندازی، که به گفته او پس از “سقوط زیاد” انجام شد، به اشتراک گذاشت. او همچنین نقش RealFi را در شفاف سازی ریسک و ردیابی تاثیر آن برای وام های بازارهای نوظهور توضیح داد.

همانطور که در پست وبلاگ قبلی IOG گفته شد، از طریق قدرت RealFi، بلاک چین و یک پلتفرم هویت دیجیتال مانند Atala، PRISM راه حلی جامع برای مخمصه محرومیت مالی ارائه می دهد. RealFi آغازگر دوره جدیدی از فعالیت‌های وام‌دهی روی زنجیره خواهد بود و ماموریت آن ایجاد ارزش مالی واقعی برای افراد واقعی با متمایز کردن کاردانو از سایر پلت‌فرم‌های بلاک چین خواهد بود.

پیامدهای RealFi بسیار زیاد است. این وعده می دهد که شکاف بین افراد بدون بانک و خدمات مالی مورد نیاز آنها را با استفاده از قدرت بلاک چین برای تامین مالی واقعی برای افرادی که به راه های جدیدی برای دسترسی به امور مالی نیاز دارند، پر کند و در نتیجه ارزش واقعی ایجاد کند که اغلب در DeFi وجود ندارد.

همانطور که نوآوری RealFi Cardano آشکار می شود، صنعت مشتاقانه منتظر پتانسیل تحول آفرین آن است. با جامعه ای از توسعه دهندگان، محققان و کاربران پشت سر آن، سفر کاردانو ادامه دارد و نویدبخش شکل دادن به آینده مالی در سال های آینده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید